Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus.

MEDINIAI VAIKŲ ŽAIDIMŲ NAMELIAI

ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖS IR SŪPYNĖS

PRENUMERUOKITE NAUJIENAS IR PIRMIEJI SUŽINOKITE APIE YPATINGUS PASIŪLYMUS!

Medinių namelių vaikams katalogas

4IQ group - tarptautinė kompanija, savo veiklą sparčiai plečianti visoje Europoje. Inovatyvūs sprendimai, atliekami tyrimai bei įsiklausymas į žmonių poreikius leidžia pasiūlyti saugius, aukštos kokybės gaminius. Mūsų parduodami produktai – mediniai vaikų žaidimų nameliai, sūpynės, hamakai, sodo baldai bei kiti gaminiai, skirti Jūsų laisvalaikiui ir buičiai. Taip pat siūlome lauko ir vidaus duris, medinius laiptus, vaikų apsauginius vartelius ir kitus produktus. Nuolat gilinamės į vartotojų poreikius bei stengiamės pasiūlyti naujus, originalius gaminius.

Jei norite pasikonsultuoti dėl mūsų siūlomų gaminių ar turite kitų klausimų, kreipkitės į mūsų konsultantus interneto svetainėje esančioje srityje „pagalba gyvai“, el. paštu info@4iq.lt, tel. nr. +37061002111 ir operatyviai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, pakonsultuosime bei padėsime išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.