Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus.
Konfiguruję...

Hamakas LAZY

Geriausia poilsio forma yra "tinginystė" po atviru dangumi. Norėdami užtikrinti Jums 100% “skrajojimą” padebesiais, siūlome Jums laisvai stovinčius hamakus "LAZY". Jų atpalaiduojamasis poveikis buvo patikrintas ir patvirtintas mūsų komandos :-)
149,00 € Kiekis
Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

  • Specifikacijos
  • Papildoma informacija

Charakteristikos

Medžiaga Pušis / impregnuota slėgiu
Maksimalus vartotojo svoris / didžiausia apkrova 100 kg
Gaminio žaliava Pušies mediena, žaliavinė, impregnuota slėgiu
Pakuotės matmenys 180 x 50 x 25 cm
Į komplektą įeina Hamako konstrukcija iš klijuotos impregnuotos medienos, tvirtinimo varžtai, stropai hamakui, drobė su sutvirtinimu
Matmenys sudėjus 367 x 106 x 119 cm
Svoris 19 kg
Garantija 2 metai

Apie prekę

Hamakas 4IQ LAZY yra pagamintas išskirtinai galvojant apie komfortišką Jūsų laisvalaikį, hamako rėmas pagamintas iš aukštos kokybės pušies medienos, o gultas - kokybiška tekstilė. Medinis hamako stovas yra impregnuotas specialia technologija aukšto slėgio kamerose, o tai užtikrina hamako ilgaamžiškumą įvairiomis oro sąlygomis. Hamakui 4IQ LAZY suteikiama 24mėn. gamintojo garantija! Hamakas yra erdvus ir stabilus.

Be puikaus dizaino, hamakas taip pat išsiskiria originalia medine lankų formos konstrukcija ir drobe. Konstrukcija yra stabili, apdorota slėgiu, užtikrinanti saugumą ir naudojimosi patogumą. Medieną galima nudažyti bet kokiomis priemonėmis, skirtomis lauko medienos dažymui.

Kitos rekomenduojamos prekės: