Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus.
Konfiguruję...

Hamakas LAZY MAX

Geriausia poilsio forma yra "tinginystė" po atviru dangumi. Norėdami užtikrinti Jums 100% “skrajojimą” padebesiais, siūlome Jums laisvai stovinčius hamakus "LAZY". Jų atpalaiduojamasis poveikis buvo patikrintas ir patvirtintas mūsų komandos :-)
249,00 € Kiekis

  • Specifikacijos
  • Papildoma informacija

Charakteristikos

Medžiaga Slėgiu impregnuota pušis.
Gaminio žaliava Pušies mediena, žaliavinė, impregnuota slėgiu
Į komplektą įeina Hamako konstrukcija iš klijuotos impregnuotosmedienos, tvirtinimo varžtai, stropai hamakui, drobė su sutvirtinimu
Matmenys sudėjus 426 x 142 x 164 cm
Svoris 32 kg
Maksimalus vartotojo svoris / didžiausia apkrova 100 kg
Garantija 2 metai

Apie prekę

Geriausia poilsio forma yra "tinginystė" po atviru dangumi. Norėdami užtikrinti Jums 100% “skrajojimą” padebesiais, siūlome Jums laisvai stovinčius hamakus "LAZY MAX". Jų atpalaiduojamasis poveikis buvo patikrintas ir patvirtintas mūsų komandos :-)

Be puikaus dizaino, hamakas taip pat išsiskiria originalia medine (egline) lankų formos konstrukcija ir drobe, kurios spalvą galima pasirinkti iš 3 siūlomų. Konstrukcija yra stabili, apdorota slėgiu, užtikrinanti saugumą ir naudojimosi patogumą. Medieną galima nudažyti bet kokiomis priemonėmis, skirtomis lauko medienos dažymui.

Kitos rekomenduojamos prekės: