Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus.
Konfiguruję...
  • Specifikacijos
  • Papildoma informacija

Charakteristikos

Medžiaga Obliuota pušis, padengta apsauginėmis impregnavimo priemonėmis aukšto slėgio kamerose, FSC® sertifikuota mediena!
Saugumas, sertifikatai. Namelis turi TÜV sertifikatą, skirtas įrengti prie namų esančiose žaidimų aikštelėse, atitinka standartą EN 71
Slėgiu apdorota mediena Impregnavimo priemonė TANALITH E 3475 - be chromo, suteikia ilgalaikę apsaugą nuo grybelių ir vabzdžių, puolančių medieną ir puikų spalvų stabilumą.
Namelio įrengimas 1 apatinės durys, 1 stacionarus langas su saugiu, skaidriu organiniu stiklu, kopetėlės, smėlio dėžė, juoda bituminė stogo danga, varžtų ir tvirtinimo detalių rinkinys pagal instrukciją.
Vaikams (amžius): Nuo 3 metų
Maksimalus vartotojo svoris / didžiausia apkrova 50 kg / 150 kg
Platformos aukštis virš žemės paviršiaus 62 cm ir 122 cm
Pamato paviršius palei išorinį kontūrą (IxPxA) 226,5 x 176 cm ir 272 cm
Stogu dengto paviršiaus matmenys iš vidaus 108 cm x 142 cm
Stogu dengtas paviršius iš vidaus 1,53 m2
Sienų / grindų lentjuosčių storis 12 mm / 19 mm
Bendras aukštis 2728 cm
Pakuotės matmenys 180 x120 x 70 cm
Namelio svoris 350 kg
Garantija 2 metai
Apsauga transportavimo metu Pervežimas ant negrąžinamos paletės, kampai, dirželiai, folija stretch, kartonas.

Apie prekę

Žaidimų namelis KORIUKAS – tai naujausias žaidimų namelis su platforma. Atsižvelgiant į mažųjų svajotojų poreikius - buvo sukurtas žaidimų namelis KORIUKAS. Šis žaidimų namelis įrengtas platformoje tarsi nepasiekiama tvirtovė! Surinkti šį žaidimų namelį yra labai paprasta. Tai gali būti smagi veikla visai jūsų šeimai! Surinkus šį namelį galėsite nudažyti jį įvairiomis spalvomis, taip šis namelis taps jūsų svajonės nameliu!

4IQ namelis sudarytas iš patogios ir itin lengvai surenkamos modulinės konstrukcijos, visos dalys (durys, grindys, sienos ir barjerai) yra paruoštos surinkimui bei dažymui. Surinkti šį 4IQ žaidimų namelį yra labai paprasta, o iš patirties galime drąsiai pasakyti, jog surinkimo, nudažymo bei namelio įrengimo procesas bus originali ir smagi veikla visai Jūsų šeimai. 4IQ žaidimų namelį KORIUKAS galima nudažyti pagal kiekvieno vaiko fantaziją ir norus, kad jaunieji šeimos nariai būtų jaustųsi laimingi ir išskirtiniai!

PASTABA! NAMELIAI PRISTATOMI NESURINKTI IR NENUDAŽYTI. NUOTRAUKOSE PARODYTA KAIP GALI ATRODYTI NUDAŽYTAS NAMELIS.Jei planuojate namelį statyti ant žolės ar žemės paviršiaus, rekomenduojame papildomai įsigyti specialius tvirtinimo ankerius, kurie įsikala į žemę, o į juos įsistato ir prisitvirtina namelio kojos. Naudojant ankerius namelis bus stabilus, o medinės kojos neturės tiesioginio sąlyčio su žeme, todėl tarnaus gerokai ilgiau! Šiam nameliui rekomanduojami 4vnt šių 7x7 dydžio ankerių  ir 6vnt šių metalinių tvirtinimo ankerių.


Medinį vaikų žaidimų namelį surinksite itin lengvai ir greitai – tai bus smagus užsiėmimas visai šeimai! Galite tuo įsitikinti peržiūrėję namelio surinkimo fotosesiją.

Turite klausimų? Peržiūrėkite dažnai užduodamus klausimus (D.U.K.) arba susisiekite su mumis tel. nr. +37061002111, el. paštu info@4iq.lt, ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus!

Kitos rekomenduojamos prekės: