Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus.
Konfiguruję...

Medinis vaikų žaidimų namelis ŠYPSENĖLĖ

Vaikų žaidimų namelis ŠYPSENĖLĖ neabejotinai taps vaikų svajonės išsipildymu!
799,00 € Kiekis

  • Specifikacijos
  • Papildoma informacija

Charakteristikos

Medžiaga Aukštos kokybės eglės mediena
Saugumas, sertifikatai. Namelis turi TÜV sertifikatą, skirtas įrengti prie namų esančiose žaidimų aikštelėse, atitinka standartą EN 71
Namelio įrengimas Durų matmenys: 56 x 141 cm, langų matmenys: 37 x 116 cm, su skaidriu organiniu stiklu.
Vaikams (amžius): Nuo 3 metų
Maksimalus vartotojo svoris / didžiausia apkrova 50 kg / 150 kg
Pamato paviršius palei išorinį kontūrą (IxPxA) 199 x 163 cm
Stogu dengto paviršiaus matmenys iš išorės 3,1 m2
Sienų / grindų lentjuosčių storis 16 mm
Bendras aukštis 199 cm
Pakuotės matmenys 2,2 x 1,2 x 0,5 m
Namelio svoris 310 kg
Garantija 5 metai

Apie prekę

Puikaus dizaino žaidimo namelis suprojektuotas išskirtinai galvojant apie vaikų ugdymą, lavinimą ir saugų laisvalaikio praleidimą. ŠYPSENĖLĖ bus ne tik originali žaidimų erdvė Jūsų vaikams bet ir puiki kiemo puošmena!

Namelis sudarytas iš patogios ir itin lengvai surenkamos modulinės konstrukcijos, visos dalys (durys, grindys, sienos ir barjerai) yra paruoštos surinkimui bei dažymui. Surinkti šį žaidimų namelį yra labai paprasta, o iš patirties galime drąsiai pasakyti, jog surinkimo, nudažymo bei namelio įrengimo procesas bus originali ir smagi veikla visai Jūsų šeimai. Žaidimų namelį ŠYPSENĖLĖ galima nudažyti pagal kiekvieno vaiko fantaziją ir norus, kad jaunieji šeimos nariai būtų jaustųsi laimingi ir išskirtiniai!

Komplekte nėra stogo dangos medžiagos. Prieš pradedami naudoti namelį, turite pasirūpinti tinkama stogo dangos medžiaga (bituminės čerpėmis arba bet kokia kita danga ir įrengti ją pagal gamintojo nurodymus. Nerekomenduojame palikti namelį be stogo dangos, kai lyja. Sertifikuotas namelis atitinka griežtus Europos sąjungos saugumo reikalavimus, todėl žaidžiantys vaikai bus saugūs.

PASTABA! NAMELIAI PRISTATOMI NESURINKTI IR NENUDAŽYTI. NUOTRAUKOSE PARODYTA KAIP GALI ATRODYTI NUDAŽYTAS NAMELIS.

Medinį vaikų žaidimų namelį surinksite itin lengvai ir greitai – tai bus smagus užsiėmimas visai šeimai! Galite tuo įsitikinti peržiūrėję namelio surinkimo fotosesiją.

Turite klausimų? Peržiūrėkite dažnai užduodamus klausimus (D.U.K.) arba susisiekite su mumis tel. nr. +37061002111, el. paštu info@4iq.lt, ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus!

Kitos rekomenduojamos prekės: