Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus.
Konfiguruję...

NEMOKAMAS PRISTATYMAS! Medinis gyvūnų narvas, namelis

Medinis gyvūnų narvas, namelis

Gyvūnų narvas yra  pagamintas  iš  kokybiškos  medienos ir patvarios geležinės vielos tinklelio, skirtas laikyti įvairius smulkius gyvūnus, pvz. triušius, jūros kiaulytes, šinšilas, viščiukus.
59,99 € Kiekis
Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

  • Specifikacijos
  • Papildoma informacija

Charakteristikos

Medžiaga Spygliuočių mediena, patvarus geležinis vielos tinklelis.
Pakuotės matmenys A.94x62x31cm; B.73x73x15cm
Matmenys sudėjus 216x73x101cm
Garantija 2 metai
Apsauga transportavimo metu Kelių sluoksnių kartonas

Apie prekę

Gyvūnų narvas yra  pagamintas  iš  kokybiškos  medienos ir patvarios geležinės vielos tinklelio. Narvas yra  dviejų  aukštų,  skirtas laikyti įvairius smulkius gyvūnus, pvz. triušius, jūros kiaulytes, šinšilas, viščiukus. Narvas yra  gerai  vėdinamas ir puikiai  apsaugos  Jūsų augintinius nuo saulės spindulių  karštą  vasaros  dieną. Į viršutinį  aukštą Jūsų augintinis  galės  patekti  įrengtomis kopėtėlėmis.
Narvelį yra lengva surinkti. Šio narvelio durelės lengvai atidaromos, todėl maitinti gyvūnus yra patogu ir paprasta. Dėl įspūdingo dizaino šis narvelis puikiai atrodys jūsų kieme.

                                                                                                         

PASTABA!  NARVAI PRISTATOMI NESURINKTI. Medinį narvą surinksite itin lengvai ir greitai.

Turite klausimų? Peržiūrėkite dažnai užduodamus klausimus (D.U.K.) arba susisiekite su mumis tel. nr. +37061002111, el. paštu info@4iq.lt, ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus!
Kitos rekomenduojamos prekės: