Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus.

Kas yra šie medienos nelygumai?

Natūrali mediena yra žavi ir unikali tuo, jog kiekvienas jos elementas yra išskirtinis. Neišsigąskite jei medienos elementuose pamatysite apvalios formos tamsių nelygumų, tai greičiausiai medžio šakos. Tai yra visiškai normalus medienos atributas, neturintis jokios reikšmingos neigiamos įtakos medienos kokybei.

Iš kur atsiranda šios dervos?

Natūralioje medienoje, ypatingai eglinėje ar pušinėje, dažnai išsiskiria sakai. Jie gali išsiskrti iškart arba po kurio laiko - tai visišai normalu. Juos galima pašalinti mechaniniu būdu, pvz. naudojant peilį arba chenimiu būdu naudojant specialų tirpalą.

Kodėl mediena yra žalsvo atspalvio?

Mūsų produkcijai naudojama mediena yra impregnuojama specialiose aukšto slėgio kamerose. Tai šiuolaikinė technologija, užtikrinanti ilgesnį medienos tarnavimo laikotarpį bei atsparumą įvairioms oro sąlygoms. Po impregnavimo mediena būna drėgna ir gali įgauti žalsvą atspalvį - tai visiškai normalu. Šis atspalvis išnyksta, kai mediena pilnai išdžiūsta, paprastai praėjus keletui savaičių nuo surinkimo bei pastatymo lauke. Jei žalsvas atspalvis pilnai neišnyksta, jį galima lengvai pašalinti nuvalant medžiagine šluoste ar kempine arba padengiant dažais.

Kodėl mediena gali būti nevienodo atspalvio?

Natūrali mediena yra nuostabi tuo, jog turi daugybę atspalvių. Spalva ir atspalviai laikui bėgant taip pat gali kisti, pvz. paryškėti ar išblukti - tai visiškai normali medienos sąvybė. Jei natūralus medienos atspalvis Jums nepatinka, visuomet galite dažų pagalba susikurti savo svajonių spalvas ir atspalvius!

Kodėl atsiranda pelėsio ploteliai?

Dar vienas veiksnys, įtakojantis medienos išvaizdą yra pelėsio ar melsvos grybelinės dėmės. Jos atsiranda dėl dregmės, ypatingai imrepgnuotoje medienoje. Grybeliai yra nepavojingi ir nesusilpnina medienos.

Kodėl paviršius šiurktus ir nelygus?

Dar viena medienos ypatybė yra ta, kad ji būna šiurkšti ir nelygi tol, kol yra neapdirbta. Nelygumai ir šiurktumas yra vienas iš daugelio medienos ypatumų.