Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus.

Medinio vaikų žaidimų namelio surinkimas

Medinio vaikų žaidimų namelio surinkimas - smagi ir įdomi veikla visai šeimai! Namelį surinkti labai paprasta, tereikia keletos valandų ir geros nuotaikos!

Toliau pateikiame medinio vaikų žaidimų namelio "Girinukas" surinkimo fotosesiją. Kitų modelių nameliai surenkami panašiu principu, visuomet rekomenduojame vadovautis prie namelių esančiomis instrukcijomis. Namelio surinkimas išties nesudėtingas, tačiau jei nekantraujate kuo greičiau turėti jau surinktą namelį - galime pasiūlyti papildomas medinio vaikų žaidimo namelio surinkimo paslaugas, kreipkitės tel. nr. +370 610 02111 arba el.paštu info@4iq.lt

1 ŽINGSNIS

Išpakuokite paletę ant kurios buvo pristatytas lauko žaidimų namelis, atskirai sudėkite visas dalis, paskleiskite jas plačiai, kad atskiros dalys nebūtų uždėtos viena ant kitos. Atkreipiame dėmesį, jog kai kurios dalys gali būti drėgnos. Taip yra dėl giluminio impregnavimo būdo, kuris užtiktina medinio namelio apsaugą įvairiausiomis oro sąlygomis. Impregnato spalva nėra vienoda, ji priklauso nuo susidariusio dervos lygio medienoje. Baltos spalvos apnašos yra išstumiamos druskos, jas galite lengvai išvalyti kempine.

2 ŽINGSNIS

Neišsigąskite, mediena dėl impregnavimo pradžioje gali būti šiek tiek žalsvos spalvos. Dėl drėgmės ir pakuotės, kai kurių dalių spalva gali skirtis, tai yra visiškai normalu, mediena išdžius bei įgaus kitokį atspalvį, be to namelis bus nudažytos gražiomis spalvomis! Leiskite medienos paviršiui pilnai išdžiūti (apie pora savaičių) ir tik po to jį dažykite. Dažyti galite atskiras dalis prieš surenkant arba jau pilnai surinkus namelį.

3 ŽINGSNIS

Pasiruoškite montavimo darbams. Jums reikės atsuktuvo arba elektrinio suktuvo. Taip pat turėkite gręžtuvą su plonu grąžtu ir gulsčiuką, dar gali prireikti kopėčių, plaktuko - visi šie įrankiai montavimo darbus pavers vienu malonumu! Visuomet po ranka turėkite instrukciją, kurią gausite kartu su nameliu bei vadovaukitės joje pateiktais nurodymais.

4 ŽINGSNIS

Sudėkite grindų platformos dalis į savo vietas, taip kaip pavaizduota nuotraukoje. Svarbu teisingai surinkti lentas, nesupainiokite ilgio su pločiu.

5 ŽINGSNIS

Plono grąžto pagalba medinėse dalyse pasidarome skylutes, į kurias galėsime sukti varžtus. Pradėkite gręžimą nuo išorinės dalies (tos, kurioje bus varžto galvutė), naudokite labai ploną grąžtą.

6 ŽINGSNIS

Į namelio statybų procesą nepamirškite pakviesti ir būsimųjų mažųjų naujakurių! :) Namelio statyba gali tapti puikia visos šeimos pramoga!

7 ŽINGSNIS

Išorinės dalies gręžimas (skylučių pasidarytas grąžto pagalba), palengvins varžto įsukimą ir užtikrins tinkamą varžto poziciją. Taip išvengsite matomos dalies skilimo. Gręžkite tik išorinę dalį. Tai užtikrins tinkamą varžto poziciją, pirmiausia varžtas bus įsuktas į viršutinę dalį, veliau jis bus įtvirtintas antroje dalyje. Jei tinkamai išgręšite, net ilgiausių varžtų įsukimas nesukels jokių sunkumų. Dėl tinkamo pasiruošimo, sekantys darbų etapai bus ne tik greitesni, bet ir gerokai malonesni.

8 ŽINGSNIS

Į išgręžtas skylutes sukame varžtus. Labai svarbu nepervežti varžto, nes tai gali sukelti dalių skilimą. Užduoties palengvinimui - kai kurias dalis galima susukti sudėjus jas horizontaliai.

9 ŽINGSNIS

Atkreipiame dėmesį, jog labai svarbu tinkamai pritvirtinti dalis prie stulpelių. Dėl netinkamo išdėliojimo, grindų lentos gali būti per trumpos. Tvirtiname namelio kojas. Tarp stulpelių ir tvirtinamų dalių turi būti tinkamas kampas. Jei to nebus, stulpeliai išsikraipys ir namelis nebestovės tiesiai. Tarp kojų ir namelio pagrindo būtina išlaikyti statų kampą - į pagalbą galite pasitelkti gulsčiuką!

10 ŽINGSNIS

Pritvirtinus namelio kojas, pats laikas surinktą konstrukciją pastatyti tiksliai toje vietoje, kurioje bus namelis, kadangi vėliau konstrukcija gali būti per sunki kilnojimui.

11 ŽINGSNIS

Visi šeimos nariai yra susidomėję ir nekantrauja dėl kieme vykstančių namelio statybos darbų pabaigos. Darbų įkarštyje puikus metas pasidaryti šeimos nuotrauką prisiminimui kaip vyko namelio statybų procesas!

12 ŽINGSNIS

Kai atramos yra jau sumontuotos, dedame pagrindinę siją, kuri remiasi į grindis (per vidurį) ir mažesnio skersinio pjūvio sijas (šonuose). Šiame etape svarbu prisiminti, kad sijos turi būti išdėstytos lygiagrečiai.

13 ŽINGSNIS

Prisiminkite, kad pradedame nuo gręžimo darbų, t. y. plonu grąžtu padarome skylutes ir tik po to įsukame varžtus.

14 ŽINGSNIS

Ant paruoštos konstrukcijos sudedame grindų lentas. Atkreipiame dėmesį, jog "bangavimas" neturi jokios įtakos galutiniam rezultatui. Lentas sudėliokite šalia. Svarbu nesupainioti ilgio su pločiu!

15 ŽINGSNIS

Dedame lentas taip, kad nebūtų tarpų. Galite nebūti pernelyg preciziški, nes laikui bėgant medinės grindys plečiasi arba traukiasi, dėl to jose gali atsirasti nedidelės bangelės arba tarpeliai. Tai visiškai normalu, ši savybė būdinga medžiui.

16 ŽINGSNIS

Gręžiame TIK grindų lentas, kadangi lentų kraštai yra arti sijos. Tik po to įsukame varžtus. Būtina nepervežti varžtų - nes medis gali įtrūkti.

17 ŽINGSNIS

Pradedame montavimą TIK viename pakraštyje, išilgai. Varžtų kiekis nurodytas instrukcijoje. Kitas lentos galas gali pakilti – tai normalu.

18 ŽINGSNIS

Toliau tvirtiname kitą lentos pakraštį. Sujunkite lentas. Nepamirškite apie grindų lentų gręžimą, kurį kalbėjome ankstesniuose žingsniuose.

19 ŽINGSNIS

Kai kurios sienos (priekinė ir galinė) nėra stačiakampės ir yra sudarytos iš dviejų dalių. Dalis reikia sujungti rėmais. Žinoma, nepamirškite vadovautis prie namelio esančia instrukcija - ten viskas nurodyta.

20 ŽINGSNIS

Sienų modulių rėmą tvirtiname prie grindų. Nepamirškite apie rėmo gręžimą, apie kurį kalbėjome ankstesniuose žingsniuose. Pradedame nuo galinės sienos.

21 ŽINGSNIS

Šoninę sienelę tvirtiname varžtais ant grindų ir ant galinės sienos rėmo.

22 ŽINGSNIS

Analogiškai tvirtiname ir kitą šoninę sieną.

23 ŽINGSNIS

Sumontavome jau keturias sienas.

24 ŽINGSNIS

Stogo plokštės yra montuojamos taip pat kaip ir sienų moduliai. Stogo plokščių rėmus tvirtiname varžtais ant sienų rėmų modulių. Nepamirškite apie skylių gręžimą prieš įsukant varžtus.

25 ŽINGSNIS

Visi jau nekantrauja sulaukti statybų pabaigos...:) Liko visai nedaug!

26 ŽINGSNIS

Į namelį reikia kažkaip patekti – montuojame kopėčias, tai padaryti labai paprasta, naudokitės prie namelio esančia instrukcija.

27 ŽINGSNIS

Medinio vaikų žaidimų namelio turėklus sumontuoti taip pat labai paprasta!

28 ŽINGSNIS

Svarbu tinkamai sumontuoti stulpelius, kurie laikys stogą virš terasos.

29 ŽINGSNIS

Jei prie namelio norėsite įrengti ir čiuožyklą, tuomet turėklus reikės sumažinti, priklausomai nuo čiuožyklos - kalnelio dydžio. Nepamirškite auksinės taisyklės: geriau tris kartus pamatuoti!

30 ŽINGSNIS

Stogo plokštes tvirtiname varžtais prie terasos stulpelių. Šiame etape nemontuojame nei čiuožyklos – kalnelio, nei kopėčių. Be šių elementų mums bus lengviau dengti stogą bitumine danga.

31 ŽINGSNIS

Dengiame stogą bitumine danga…

32 ŽINGSNIS

Bituminę dangą prikalame, kraštus užtvirtiname atitinkamomis lentjuostėmis.

33 ŽINGSNIS

Lentjuostes užtvirtiname šonuose, stogo gale ir priekyje. Dengiant stogą, pradžioje svarbu padėti bituminę dangą ant kraštų. Paskutinį bituminės dangos lakštą, pritvirtinkite stogo viršuje taip, kad jis dalinai dengtų prieš tai uždengtus lakštus, tai pagerins vandens nutekėjimą.

34 ŽINGSNIS

Po darbų aukštyje, laikas laiptų montavimui. Varžtai yra tvirtinami iš vidaus – nepamirškite apie gręžimo darbus.

35 ŽINGSNIS

Pradedame langų montavimo darbus!

36 ŽINGSNIS

Pabaigai montuojame vieną svarbiausių namų elementų - duris!

NAMELIS PASTATYTAS! ORGANIZUOJAME ĮKURTUVIŲ VAKARĖLĮ IR KVIEČIAME APSILANKYTI SVEČIUOSE! :)

Sukurkite vaikams nepamirštamas akimirkas!

Apsilankykite namelių kataloge