Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus.

Mūsų klientų atsiliepimai

Itin džiaugiamės Jūsų bei Jūsų mažųjų kūrybiškumu! Kviečiame susipažinti kokie puikūs nameliai bei žaidimų aikštelės jau stovi mūsų klientų kiemuose, galbūt pasisemsite minčių bei idėjų. Neseniai pastatėte namelį ar žaidimų aikštelę ir savo kieme, o galbūt artimiausiu metu planuojate tai padaryti? Įamžinkite tai, dalinkitės nuostabiomis akimirkomis! Atsiųskite savo nuotraukas ar video medžiagą el. paštu info@4iq.lt ir dalyvaukite nuotraukų konkurse, kuriame galėsite laimėti puikių prizų! 
Daugiau informacijos apie nuotraukų konkursą akcija.4iq.lt

Ievos bei Rolando Mackevičių šeimos namelis „Žiogelis“

Mūsų pasakų namelis. Jis labai nedidelis, bet telpa Motiejaus virtuvėlė gaminti netikėtus patiekalus, dvi mažytes kėdutes, dauuuug žaislų ir dar daugiau vaikiškos fantazijos. Telpa ir mama su tėčiu, nes juk smėlio sriubytę turi pabaigti iki paskutinio lašo, ta prasme grūdelio. Namelis būtent toks - apie kokį galėjome savo vaikystėje tik pasvajoti. tai tarsi atskiras mūsų vasarnamis iš www.4iq.lt. Iš bėdos, nakčiai tilptų ir koks netikėtas svečias pernakvoti.

Apie namelį "Žiogelis"

Indrės Kavaliauskaitės – Morkūnienės šeimos namelis „Pasaka“

PASAKA NAMŲ KIEME!!! Šiek tiek pildau ir savo vaikiškas svajones ir galbūt išbandau vyro toleranciją, kiek dar namus galima paversti vaikų šalimi. Bet apie tokį namelį svajojau nuo savo vaikystės, po ilgų paieškų radau, mano nuomone, patį tobuliausią 4IQ.LT. Paieškose dalyvavo daug pagalbininkų, nes idėją sugalvojau pagal nuotrauką iš Pinteresto. Galiu garantuoti - geresnio namelio Lietuvoje nerasite  :) Dabar sodinsim gėles ir įrenginėsime. Visur gerai, bet namuose geriausia.

Apie namelį „Pasaka“

Magiškas namelis „Žiogelis“  Kaune

Pačioje Kauno miesto širdyje, vaikų studijoje “Magiškas namelis” savo vietą surado vaikų žaidimų namelis “Žiogelis”. Itin stilingas, subtilus ir pasiruošęs džiuginti mažuosius!

Apie namelį "Žiogelis"

Algio šeimos žaidimų namelis "Daigelis"

Algis įsigijo bei pastatė štai tokį vaikų žaidimų namelį "Daigelis". Su savarankiškai atliktais patobulinimais, namelis tapo tikros vaikų pramogų oazės dalimi! Algis džiaugiasi nameliu bei artimiausiu metu planuoja išplėsti šią pramogų erdvę!

Apie namelį "Daigelis"

Artūro šeimos namelis "Girinukas"

Artūras mums rašo: Ačiū už puikų namą ir puikų aptarnavimą! Prikabiname baigto namuko nuotraukas konkursui. Taip pat kviečiame pažiūrėti namuko statybos video. Įdomūs faktai apie namuko statybą: Statybininkų skaičius: 15 (įskaitant tėvus, vaikus, senelius, kaimynus, kaimynų vaikus, draugus ir jų vaikus). Trukmė: 3 savaitės - būtų buvę greičiau, bet antrą statybos dieną mums gimė dvynukai:) Kas buvo sunkiausia: DAŽYTI! Po ketvirtos dažymo dienos kaimynų vaikų mamos prašė daugiau neleisti dažyt, nes vaikams baigėsi nenudažytos kelnės:)

Apie namelį "Girinukas"

Erikos šeimos namelis "Žiogelis"

Erika mums rašo: Labai džiaugiamės nameliu. Išsirinko namelį ir jo spalvas pats jo gyventojas ir žaidėjas, mūsų didžiausias turtas-Domukas. Tėvelis sustatė, mamytė nudažė, vaikutis džiaugiasi ir kviečia draugus į namelį. Tai geriausia vieta žaisti su Lego ir pasikavoti visą savo turtą. Vietoj gėlyčių ant tvorelės mes auginame braškes :) Mėgstamiausias Domuko uogas. Dar planuose kiemo stalas su suoliukais spalvintais tomis pačiomis spalvomis :)

Apie namelį "Žiogelis"

Dovilės šeimos namelis "Žiogelis"

Dovilės šeimyna įsigijo ir pastatė puikų žaidimų namelį „Žiogelis“! Dovilė mums rašo: Tai iš tiesų puikus aktyvusis vaikų "žaislas", kuris vaiką įkvepia aktyviai, kūrybiškai ir panaudojant vaizduotę žaisti ir mėgautis vaikyste! Todėl tikrai rekomenduoju, jei tik turite vietos ir galimybę tokį nusipirkti ar pasigaminti patys, nesvarbu, ar jis bus preciziškai išbaigtas, ar šleivas, bet mielas, nes kartu suręstas - net nesvarstykite, o taip ir padarykite! Detaliai aprašytus Dovilės įspūdžius galite surasti čia.

Apie namelį "Žiogelis"

Algimanto šeimos namelis "Giliukas"

Algimantas mums rašo: Pirkome namelį savo anūkėlei, kurios labai laukėme grįžtant iš užsienio. Viską darėme su močiute kaip tikri Sherlokai Holmsai - pasislėpę rinkome, dažėme, montavome, kad tik niekas nesužinotų :) rezultatas tikrai puikus, anūkė ištisas dienas ten žaidžia, ačiū Jums :)

Apie namelį "Giliukas"

Dovilės šeimos namelis "Žiogelis"

Dovilės šeimyna įsigytą vaikų žaidimų namelį „Žiogelis“ pastatė štaip taip! Puikiai parinktos namelio spalvos džiugina namelio gyventojus kiekvieną dieną!

Apie namelį "Žiogelis"

Eglės šeimos namelis "Žiogelis"

Eglės atsiųstoje nuotraukoje medinis vaikų žaidimų namelis „Žiogelis“ matosi visu gražumu! Čiuožykla – itin mėgstamas namelio atributas!

Apie namelį "Žiogelis"

Jurgitos šeimos namelis „Pasaka“ ir žaidimų aikštelė „Kulverstukas“

Jurgitos šeimynos kieme vietą surado ne tik erdvus ir išskirtinio dizaino namelis „Pasaka“ bet ir smagi vaikų žaidimų aikštelė „Kulverstukas“. Sukurta pramogų erdvė yra itin mėgstama ir dažnai lankoma!

Apie namelį „Pasaka“

Olgos šeimos žaidimų namelis „Girinukas“

Olgos šeimos pastatytas žaidimų namelis „Girinukas“ nuolat sulaukia gausybės svečių! Namelis jau tapo tradicine vaikų susitikimo ir žaidimų vieta. Šeimininkai namelio spalvas vis dar renkasi...

Apie namelį "Girinukas"

Valiaus šeimos žaidimų aikštelė „Kulverstukas“

Jurgitos šeimynos kieme vietą surado ne tik erdvus ir išskirtinio dizaino namelis „Pasaka“ bet ir smagi vaikų žaidimų aikštelė „Kulverstukas“. Sukurta pramogų erdvė yra itin mėgstama ir dažnai lankoma!

Apie žaidimų aikštelę „Kulverstukas“

Lauros šeimos namelis „Gandriukas“ ir žaidimų aikštelė „Buratinas“

Lauros šeimos kieme puikiai suderintas medinis vaikų žaidimų namelis “Gandriukas” bei žaidimų aikštelė “Buratinas”. Artimiausiu metu namelio šeimininkai ketina dekoruoti žaidimų namelį

Apie namelį „Gandriukas“

Marytės šeimos namelis „Girinukas“

Marytės šeimos nariai džiaugiasi pastatytu žaidimų nameliu „Girinukas“! Namelio gyventojams patiko natūrali medienos spalva, tad dažyti namelio artimiausiu metu neplanuoja

Apie namelį "Girinukas"

Jurgitos šeimos namelis „Pasaka“

Savo" namelio jau kuris laikas prašė mūsų 6 m. dukra Raimonda. Reikalavimai nebuvo dideli, svarbiausia, kad namelis būtų dviejų aukštų. Abu vaikai (Raimonda 6 m. ir Danielius 4 m.) pirmieji ėmėsi iniciatyvos. Atsirinko savo jau nenaudojamus daiktus (žaislus, judėjimo priemones ir t.t.), nuplovė, išvalė ir pasiūlė parduoti, kad sukaupti pinigėlių naujam jų pirkiniui. Tad nusprendėme padėti vaikams įsigyti nuosavą jų namelį. Ieškojome visur, bet pats gražiausias, kurį radome, buvo parduodamas 4IQ pavadinimu Pasaka.

Apie namelį „Pasaka“

Skaityti plačiau...

Net ir keturmetis brolis linguodamas galva tvirtino, kad reikia pirkti namelį „Pasaka“. Užsakėme namelį ir prasidėjo kantrybės išbandymo laikotarpis, kada gi tas namelis mus pasieks. Po dviejų savaičių kieme jau stovėjo kompaktiškai supakuota namelio detalių pakuotė. Nekantraudami kuo greičiau pasistatyti savo namą, vaikai 2 dienas su mūsų pagalba statė savo namą. Be abejo viskam vadovavo Raimonda, nes ji turėjo būti šio namo šeimininkė.

Pats statymo procesas buvo labai smagus, suvienijęs visus šeimos narius, padovanojęs daug gerų emocijų, puikios nuotaikos, konstravimo patirties, diskusijų, derybų, kantrybės ir laukimo džiaugsmo. Kol namelį statėme, visi mūsų gatvės gyventojai buvo užsukę pažiūrėti ir pasidalinti geromis emocijomis kartu su mumis. Dar statybų metu Raimondai pareiškus, kad vasarą ji ketina namelyje ne tik laiką leisti,bet ir nakvoti, tėtis pakoregavo namelio konstrukciją, kad namelis užsirakintų iš vidaus, o durys užsidarytų sandariai. Nemeluosiu, iš pradžių maniau, kad tai dar viena vaikų užgaida, kuri bus pamiršta vos tik pastačius namelį ar netgi statybų viduryje.

Tačiau statybų procese abu vaikai buvo labai entuziastingi, nekantravo darbus tęsti, nenorėjo jokių pertraukėlių ir mums neleido atsipūsti. „Užsidegę“ išliko iki pat galo, padėjo ne tik surinkti namelį, bet patys ir spalvas išsirinko, nudažėnamelį ir dekoravo jį taip kaip jiems „gražu“ atrodė (net ir gėles patys parinko). Tad tikrai galime sakyti, kad šis namelis tiktai jų, nors ir mus įsvečius karts nuo karto pakviečia Pabaigus namelį statyti, nemažai laiko praleidome, kartu ieškodami čiužinių į antrą aukštą, kad vaikai galėtų miegoti ir baldelių į pirmą aukštą. Įsikūrus ir atšventus įkurtuves, vaikai išsikraustė gyventi į savo namą Taigi vasara prabėgo vaikams gyvenant jų vasarnamyje Vaikai tapo savarankiškesni, atsakingesni ir supratingesni. Karštomis dienomis vėdino namelį, laistė gėlytes, lietingomis ir audringomis dienomis uždarydavo langus, duris ir parsikraustydavo laikinai į mūsų namus. Suprato poreikį laikytis tvarkos ir reguliariai tvarkytis. Trumpai tariant, turiu pasakyti, kad 4IQ namelis PASAKA tai ne tik žaislas, bet ir ugdymo priemonė. Šis namelis mūsų vaikams tapo jų vasaros namais, padėjęs ugdyti ir lavinti ne tik konstravimo, dekoravimo, planavimo, kūrybinius bet ir kasdieninius įgūdžius, atsakomybę, savarankiškumą, supratimą, rūpestį savo nuosavybe, namų švara ir tvarka, namų jaukumu ir šiluma. Ačiū 4IQ už kokybišką ir puikų pirkinį, kuris apjungė, suvienijo ir džiugina mūsų šeimą namelio šeimininkė Raimonda namelį „PASAKA“ rekomenduoja visiems.

Išsirinkite svajonių namelį, kuris jau artimiausiu metu išpildys
Jūsų mažųjų svajonę!