fbpx
hamburgeris_(v2.1)

Jūsų prekių krepšelis

Informacija apie mūsų prekes bei dažniausiai užduodami klausimai

Dauguma medinių vaikiškų sodo žaidimų namelių yra skirti vaikams nuo 3 metų. Jie pagaminti naudojant aukštos kokybės, sertifikuotą natūralią medieną. Nameliai padengti apsauginėmis impregnavimo priemonėmis specialiose aukšto slėgio impregnavimo kamerose – tai užtikrina namelių ilgaamžiškumą juos naudojant bet kokiomis oro sąlygomis. Visiems mediniams vaikiškiems žaidimų nameliais suteikiama netrumpesnė kaip 24 mėn. gamintojo garantija. Gaminant medinius namelius, pagrindinis prioritetas ir didžiausias dėmesys nukreipiamas į vaikų saugumą. Visi mediniai nameliai yra pritaikyti vaikų naudojimui, atidžiai patikrinti ir pripažinti saugiais naudotis, atitinka griežtus Europos sąjungos saugumo reikalavimus, tad žaidžiantys vaikai bus visiškai saugūs.

Ar sudėtinga surinkti vaikų namelį ar žaidimų aikštelę?

Iš patirties žinome, jog 4IQ medinio vaikų žaidimų namelio ar žaidimų aikštelės surinkimas – smagi, įdomi bei visą šeimyną įtraukianti veikla. Žaidimų namelio surinkimas išties nėra sudėtingas, kadangi nameliai yra modulinės konstrukcijos, tad vadovaujantis pridėtomis instrukcijomis reikės susukti atskiras namelio dalis. Kad būtų dar paprasčiau – mūsų svetainėje www.4iq.lt galite surasti išsamią namelio surinkimo fotosesiją su detaliais kiekvieno žingsnio aprašymais. Namelį rekomenduojame surinkinėti bent keletui žmonių – bus greičiau ir patogiau. Nepamirškite šypsenos ir geros nuotaikos, juk viskas dėl Jūsų mažųjų! Jei surinkimo procese kilo nesklandumų ar visgi nusprendėte, jog tam neturite galimybių – susisiekite su mumis tel. nr. +370 610 02111 arba el. paštu [email protected] – pasiūlysime mūsų meistrų surinkimo paslaugą.

Ant kokio pagrindo statyti žaidimų namelį?

Žaidimų namelį rekomenduojame statyti ant lygaus pagrindo. Specialių reikalavimų nėra, tačiau rekomenduotume, kad namelio mediena neturėtų tiesioginio sąlyčio su žeme. Jei namelis stovės ant žolės ar smėlio, po pagrindu galite padėti keletą lentų.

Ar namelius reikia saugoti nuo stipraus vėjo?

Mediniai nameliai sveria pakankamai nemažai, nuo 120 iki 500 kg ar dar daugiau, tad vėjas jiems nebaisus. Visgi jei įsigijote namelį su paaukštinimu, t.y. ant kojų, rekomenduotume naudoti specialius tvirtinimo ankerius, kurie suteikia nameliui daugiau stabilumo, o namelio kojos neturės tiesioginio sąlyčio su žeme.

Ar būtina dažyti žaidimų namelį?

Dauguma mūsų namelių bei žaidimų aikštelių yra impregnuoti specialia technologija, tad jie yra atsparūs įvairioms oro sąlygoms ir jų nėra būtinybės dažyti. Kadangi namelis impregnuotas giluminiu būdu, iš pradžių namelio mediena gali būti drėgna. Surinkus bei pastačius namelį, leiskite keletą savaičių medienai pilnai išdžiūti. Tuomet Jūsų pasirinkimas, ar namelį palikti natūralios medienos spalvos, lakuoti ar dažyti pasirinktomis spalvomis. Namelio dažyti nebūtina, bet spalvų parinkimo, dažymo bei dekoravimo procesas mažiesiems itin įdomus užsiėmimas!

Kokiais dažais dažyti?

Medinius namelius ar žaidimų aikšteles galite dažyti bet kokiais Jūsų pasirinktais dažais, kurie tinkami medienai. Specialių reikalavimų nėra. Jei įsigijote namelį, kuris nėra impregnuotas, rekomenduotume rinktis dažus su impregnantu arba atskirai impregnuoti prieš dažymo procesą. Tam, kad dažai gerai įsigertų į medieną bei spalva būtų sodri, rekomenduojame namelį dažyti bent 2 kartus – medieną padengus pirmu dažų sluoksliu, leiskite dažams pradžiūti ir tuomet galite dažyti

Kaip namelį reikia paruošti žiemai?

Impregnuotų namelių bei žaidimų aikštelių nereikia specialiai paruošti šaltajam metų laikotarpiui, kadangi mediena yra impregnuota giluminiu būdu ir pritaikyta įvairioms oro sąlygoms. Beje, nameliu vaikai džiaugiasi ne tik vasarą! Artėjant didžiosioms metų šventėms, nepamirškite papuošti savo namelio, juk rašyti laiškus Seneliui Šalčiui bei Šv. Kalėdų dieną laukti dovanų savo namelyje – tokia smagi atrakcija!

Kodėl mediena nelygi?

Natūrali, neapdorota mediena yra žavi ir unikali tuo, jog kiekvienas jos elementas yra išskirtinis. Neišsigąskite jei medienos elementuose pamatysite apvalios formos tamsių nelygumų, tai greičiausiai medžio šakos. Koks gi medis be šakų? Tai yra visiškai normalus medienos atributas, neturintis jokios neigiamos įtakos medienos kokybei.
Natūrali mediena yra žavi ir unikali tuo, jog kiekvienas jos elementas yra išskirtinis. Neišsigąskite jei medienos elementuose pamatysite apvalios formos tamsių nelygumų, tai greičiausiai medžio šakos. Tai yra visiškai normalus medienos atributas, neturintis jokios reikšmingos neigiamos įtakos medienos kokybei.

Iš kur atsiranda dervos?

Mūsų produktai gaminami iš natūralios, vadinamosios „žalios“ medienos, kuri yra neapdorota. Natūralioje medienoje, ypatingai eglės ar pušies, dažnai išsiskiria sakai. Jie gali išsiskirti iškart arba po kurio laiko – tai visiškai normalu šio tipo medienai. Sakai sureagavę su impregnantu gali būti žalsvos ar tamsios spalvos, šios išskyros medienos kokybei bei ilgaamžiškumui neturi jokios neigiamos įtakos. Susidariusias išskyras galima lengvai pašalinti mechaniniu būdu, pvz. naudojant peilį arba cheminiu būdu, naudojant specialų tirpalą.
Natūralioje medienoje, ypatingai eglinėje ar pušinėje, dažnai išsiskiria sakai. Jie gali išsiskrti iškart arba po kurio laiko - tai visišai normalu. Juos galima pašalinti mechaniniu būdu, pvz. naudojant peilį arba chenimiu būdu naudojant specialų tirpalą

Kodėl mediena padengta žalio atspalvio dėmelėmis?

Neišsigąskite! Mūsų gaminių mediena yra impregnuojama specialia technologija, giluminiu būdu aukšto slėgio kamerose su 7 atmosferų slėgiu. Šis naujos kartos impregnavimo būdas užtikrina didesnį atsparumą drėgmei, saulės spinduliams, puvėsiams, bakterijoms ar kitiems medienos kenkėjams. Žalsvos spalvos medienos atspalvis yra visiškai normalu tokiam impregnavimo būdui, kadangi impregnantas pilnai įsigeria į medieną. Pastačius namelį ar žaidimų aikštelę – leiskite medienai pilnai išdžiūti, po keletos savaičių žalsvas atspalvis išbluks, o jei liks nedideli jo ploteliai – juos lengvai galėsite nuvalyti medžiagine šluoste ar padengti dažais. Šį naujos kartos impregnavimo būdą naudojame tam, kad namelių bei žaidimų aikštelių mediena ilgą laiką būtų atspari bet kokioms oro sąlygoms!
Mūsų produkcijai naudojama mediena yra impregnuojama specialiose aukšto slėgio kamerose. Tai šiuolaikinė technologija, užtikrinanti ilgesnį medienos tarnavimo laikotarpį bei atsparumą įvairioms oro sąlygoms. Po impregnavimo mediena būna drėgna ir gali įgauti žalsvą atspalvį - tai visiškai normalu. Šis atspalvis išnyksta, kai mediena pilnai išdžiūsta, paprastai praėjus keletui savaičių nuo surinkimo bei pastatymo lauke. Jei žalsvas atspalvis pilnai neišnyksta, jį galima lengvai pašalinti nuvalant medžiagine šluoste ar kempine arba padengiant dažais.

Kodėl mediena gali būti nevienodo atspalvio?

Natūrali, neapdorota mediena yra nuostabi tuo, jog turi daugybę atspalvių. Spalva ir atspalviai laikui bėgant taip pat gali kisti, pvz. paryškėti ar išblukti – tai visiškai normali medienos savybė. Jeigu natūralus medienos atspalvis Jums nepatinka, ją galite pagrąžinti savo mėgstamomis spalvomis!
Natūrali mediena yra nuostabi tuo, jog turi daugybę atspalvių. Spalva ir atspalviai laikui bėgant taip pat gali kisti, pvz. paryškėti ar išblukti - tai visiškai normali medienos sąvybė. Jei natūralus medienos atspalvis Jums nepatinka, visuomet galite dažų pagalba susikurti savo svajonių spalvas ir atspalvius!

Kodėl atsiranda pelėsio ploteliai?

Neišsigąskite jei ant medienos pastebėjote nedidelius pelėsio plotelius ar baltas/melsvas grybelines dėmeles. Jos gali atsirasti dėl itin didelės drėgmės, medieną impregnuojant giluminiu būdu. Šie pelėsio ploteliai yra nepavojingi ir visiškai nekenksmingi mūsų naudojama technologija impregnuotai medienai. Šie nešvarumai nuo medienos lengvai nuvalomi. Namelį surinkus, pastačius lauke bei medienai pilnai išdžiūvus – panašių pelėsio plotelių nebeatsiras.
Dar vienas veiksnys, įtakojantis medienos išvaizdą yra pelėsio ar melsvos grybelinės dėmės. Jos atsiranda dėl dregmės, ypatingai imrepgnuotoje medienoje. Grybeliai yra nepavojingi ir nesusilpnina medienos.

Kodėl paviršius šiurkštus?

Dar viena natūralios medienos ypatybė – ji gali būti šiek tiek šiurkšti ir nelygi tol, kol yra neapdirbta. Nelygumai ir šiurkštumas yra vienas iš daugelio medienos ypatumų. Kadangi dauguma mūsų namelių yra gaminami iš vadinamosios „žalios“, t. y. neapdorotos medienos, gali pasitaikyti nedidelių nelygumų ar šiurkščios medienos plotelių. Juos nesudėtingai galima pašalinti šlifavimo (švitrinio) popieriaus pagalba

Kodėl mediena sutrūkinėjusi?

Žaidimo aikšteles bei namelius gaminame iš natūralios žaliavinės medienos, ją impregnuojame, siekiant maksimaliai sumažinti neigiamus aplinkos veiksnius. Įžambiniai įtrūkimai, kartais atsirandantys išilgai medienos, paprastai neturi reikšmingos įtakos jos tvirtumui ir stabilumui. Žaliavinė mediena yra „gyva“ bei besikeičianti, pvz. esant lietingam orui, mediena absorbuoja vandenį, medinės konstrukcijos plečiasi, o karštomis dienomis – traukiasi. Mediena, kuri skirta naudojimui lauke, yra veikiama atmosferinių veiksnių, tad gali atsirasti įtrūkimai, deformacijos, nežymiai keistis matmenys – tai natūralūs medienos procesai.

Prenumeruokite naujienas
ir pirmieji sužinokite apie ypatingus pasiūlymus!

Prenumeruokite naujienas

pirmieji sužinokite apie ypatingus pasiūlymus!

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.