Mūsų klientų atsiliepimai

Prasmingas ir smagus
vaikų laisvalaikis

Pastaruoju metu nuolat didėjantis gyvenimo tempas tampa pakankamai dideliu iššūkių siekiant palaikyti gerus santykius šeimoje, skirti pakankamai dėmesio vaikams, jų ugdymui, lavinimui. Gyvenimiškose situacijose, kai ne visuomet pavyksta šeimai skirti pakankamai laiko – itin svarbu, jog laisvalaikis su vaikais būtų kokybiškas, turiningas ir prasmingas.

Vaikiškas medinis namelis tai ne tik žaislas, tai originalus bei kūrybiškas laisvalaikio praleidimo būdas su vaikais, o tai pat puiki alternatyvą siekiant atitraukti vaiką nuo televizoriaus ar kompiuterio ekrano ir pasirūpinti pramogomis kieme, gryname ore.

Įsigiję medinį vaikišką žaidimų namuką, vienas smagiausių dalykų kartu su vaiku jį surinkti, nudažyti jį pačiomis gražiausiomis spalvomis, pasirūpinti namelio interjeru bei eksterjeru. Visa tai suteikia neribotas galimybes vaiko savarankiškumo ugdymui ir lavinimui, o taip pat kūrybiškumo skatinimui. Bendro tikslo turėjimas ir jo siekimas, pvz. namelio pastatymas, nudažymas ar įrengimas – itin suartina, skatina bendravimą, diskusijas, bendrų sprendimų paieškas. Nuosavo žaidimų namuko pastatymas ir turėjimas Jūsų vaikui bus neabejotinai įkvepianti idėja.

Play Video

Pagalvokite, ar būdami vaiku nenorėtumėte turėti savo svajonių namelio, kuriame galėtumėte leisti laisvalaikį kartu su šeima bei draugais? Išpildykite vaikų svajones, jie tai prisimins visą gyvenimą!

Dalinkitės akimirkomis
ir laimėkite puikius prizus!

Kviečiame įamžinti Jūsų išskirtines akimirkas, kurias padėjo sukurti 4IQ produkcija, ir laimėti dar daugiau puikių akimirkų – esame Jums paruošę daug puikių prizų! Įsigijote vaikų žaidimų namelį? Namelio surinkimas, pastatymas, nudažymas gražiausiomis spalvomis, vidaus įrengimas bei apstatymas – vieni smagiausių užsiėmimų visai šeimai, ugdantys vaikų kūrybiškumą! Nepraleiskite malonumo drauge su mažaisiais sukuti išskirtinį namelio eksterjerą bei interjerą, o sukurtu šedevru pasidalinkite su mumis! Galbūt Jūsų kieme atsirado vaikų žaidimų aikštelė, sūpynės, hamakas? Skardus vaikų juokas, plačios šypsenos ir puikios Jūsų laisvalaikio akimirkos garantuotos – įamžinkite jas!

Mūsų klientų atsiliepimai

Krepšelis
Prisijungimas

Neturite paskyros?

Gaukite 5EUR nuolaidą!
Nepraleiskite progos!
Prenumeruokite mūsų naujienas ir gaukite 5€ nuolaidą!
    GAUTI NUOLAIDĄ