Prasmingas ir smagus vaikų laisvalaikis

Pastaruoju metu nuolat didėjantis gyvenimo tempas tampa pakankamai dideliu iššūkių siekiant palaikyti gerus santykius šeimoje, skirti pakankamai dėmesio vaikams, jų ugdymui, lavinimui. Gyvenimiškose situacijose, kai ne visuomet pavyksta šeimai skirti pakankamai laiko – itin svarbu, jog laisvalaikis su vaikais būtų kokybiškas, turiningas ir prasmingas. Vaikiškas medinis namelis tai ne tik žaislas, tai originalus bei kūrybiškas laisvalaikio praleidimo būdas su vaikais, o tai pat puiki alternatyvą siekiant atitraukti vaiką nuo televizoriaus ar kompiuterio ekrano ir pasirūpinti pramogomis kieme, gryname ore. Įsigiję medinį vaikišką žaidimų namuką, vienas smagiausių dalykų kartu su vaiku jį surinkti, nudažyti jį pačiomis gražiausiomis spalvomis, pasirūpinti namelio interjeru bei eksterjeru. Visa tai suteikia neribotas galimybes vaiko savarankiškumo ugdymui ir lavinimui, o taip pat kūrybiškumo skatinimui. 

Klientų vaikai stato medinį vaikų žaidimų namelį

Bendro tikslo turėjimas ir jo siekimas, pvz. namelio pastatymas, nudažymas ar įrengimas – itin suartina, skatina bendravimą, diskusijas, bendrų sprendimų paieškas. Nuosavo žaidimų namuko pastatymas ir turėjimas Jūsų vaikui bus neabejotinai įkvepianti idėja. Pagalvokite, ar būdami vaiku nenorėtumėte turėti savo svajonių namelio, kuriame galėtumėte leisti laisvalaikį kartu su šeima bei draugais? Išpildykite vaikų svajones, jie tai prisimins visą gyvenimą!

Įamžinkite tai, dalinkitės nuostabiomis akimirkomis! Atsiųskite savo nuotraukas ar video medžiagą el. paštu info@4iq.lt

Ievos bei Rolando Mackevičių šeimos namelis „Žiogelis“

„Mūsų pasakų namelis. Jis labai nedidelis, bet telpa Motiejaus virtuvėlė gaminti netikėtus patiekalus, dvi mažytes kėdutes, dauuuug žaislų ir dar daugiau vaikiškos fantazijos.

Telpa ir mama su tėčiu, nes juk smėlio sriubytę turi pabaigti iki paskutinio lašo, ta prasme grūdelio. 

Namelis būtent toks – apie kokį galėjome savo vaikystėje tik pasvajoti. tai tarsi atskiras mūsų vasarnamis iš www.4iq.lt. Iš bėdos, nakčiai tilptų ir koks netikėtas svečias pernakvoti.“

Ievos bei Rolando Mackevičių šeimyna

Indrės Kavaliauskaitės – Morkūnienės
šeimos namelis „Pasaka“

„PASAKA NAMŲ KIEME!!! Šiek tiek pildau ir savo vaikiškas svajones ir galbūt išbandau vyro toleranciją, kiek dar namus galima paversti vaikų šalimi. Bet apie tokį namelį svajojau nuo savo vaikystės, po ilgų paieškų radau, mano nuomone, patį tobuliausią 4IQ.LT.

Paieškose dalyvavo daug pagalbininkų, nes idėją sugalvojau pagal nuotrauką iš Pinteresto. Galiu garantuoti – geresnio namelio Lietuvoje nerasite  🙂 Dabar sodinsim gėles ir įrenginėsime. Visur gerai, bet namuose geriausia.“

Indrė Kavaliauskaitė – Morkūnienė

Magiškas namelis „Žiogelis“ Kaune

Pačioje Kauno miesto širdyje, vaikų studijoje “Magiškas namelis” savo vietą surado vaikų žaidimų namelis “Žiogelis”. Itin stilingas, subtilus ir pasiruošęs džiuginti mažuosius!

Algio šeimos žaidimų namelis "Daigelis"

Algis įsigijo bei pastatė štai tokį vaikų žaidimų namelį „Daigelis“. Su savarankiškai atliktais patobulinimais, namelis tapo tikros vaikų pramogų oazės dalimi!

Algis džiaugiasi nameliu bei artimiausiu metu planuoja išplėsti šią pramogų erdvę!

Artūro šeimos namelis "Girinukas"

„Ačiū už puikų namą ir puikų aptarnavimą! Prikabiname baigto namuko nuotraukas konkursui. Taip pat kviečiame pažiūrėti namuko statybos video. Įdomūs faktai apie namuko statybą: Statybininkų skaičius: 15 (įskaitant tėvus, vaikus, senelius, kaimynus, kaimynų vaikus, draugus ir jų vaikus). Trukmė: 3 savaitės – būtų buvę greičiau, bet antrą statybos dieną mums gimė dvynukai 🙂

Kas buvo sunkiausia: DAŽYTI!  Po ketvirtos dažymo dienos kaimynų vaikų mamos prašė daugiau neleisti dažyt, nes vaikams baigėsi nenudažytos kelnės 🙂 “

Artūras

Erikos šeimos namelis "Žiogelis"

Erika mums rašo:

„Labai džiaugiamės nameliu. Išsirinko namelį ir jo spalvas pats jo gyventojas ir žaidėjas, mūsų didžiausias turtas-Domukas.

Tėvelis sustatė, mamytė nudažė, vaikutis džiaugiasi ir kviečia draugus į namelį. Tai geriausia vieta žaisti su Lego ir pasikavoti visą savo turtą.

Vietoj gėlyčių ant tvorelės mes auginame braškes 🙂 Mėgstamiausias Domuko uogas.

Dar planuose kiemo stalas su suoliukais spalvintais tomis pačiomis spalvomis 🙂 “

Domuko mama Erika

Dovilės šeimos namelis "Žiogelis"

Dovilės šeimyna įsigijo ir pastatė puikų žaidimų namelį „Žiogelis“!

Dovilė mums rašo:

„Tai iš tiesų puikus aktyvusis vaikų „žaislas“, kuris vaiką įkvepia aktyviai, kūrybiškai ir panaudojant vaizduotę žaisti ir mėgautis vaikyste! Todėl tikrai rekomenduoju, jei tik turite vietos ir galimybę tokį nusipirkti ar pasigaminti patys, nesvarbu, ar jis bus preciziškai išbaigtas, ar šleivas, bet mielas, nes kartu suręstas – net nesvarstykite, o taip ir padarykite! “

Detaliai aprašytus Dovilės įspūdžius galite surasti čia.

Algimanto šeimos namelis "Giliukas"

„Pirkome namelį savo anūkėlei, kurios labai laukėme grįžtant iš užsienio.

Viską darėme su močiute kaip tikri Sherlokai Holmsai – pasislėpę rinkome, dažėme, montavome, kad tik niekas nesužinotų 🙂 rezultatas tikrai puikus, anūkė ištisas dienas ten žaidžia, ačiū Jums 🙂 “

Algimantas

Dvynukų Amelijos ir Adomo žaidimų namelis "Gandriukas"

Dvynukų mama mums rašo: “Vaikų žaidimų namelį savo mažyliams nutarėme padovanoti jų 3-ojo gimtadienio proga. Kadangi gyvename bute, namelį pastatėme pas močiutę kieme, kur vaikai dažnai vasaroja bei leidžia savaitgalius. Buvo sunku įsivaizduoti kiek džiaugsmo mažyliams suteiks šis „projektas“. Namelio statymo procese dalyvavo visa šeimyna, buvo smagus ir įtraukiantis užsiėmimas, o kur dar vėliau namelio gražinimas! Tiesa, įsitikinome jog namelis yra ir puiki edukacinė priemonė tik tam reikia ir suaugusiųjų įsitraukimo, t.y. parodyti kiek daug galime nuveikti savo pačių namelyje. Tokiu būdu mūsų namelyje jau vyksta priešpiečių valandėlės, piešinių parodos, reguliarios švaros dienos, o vienas laukiamiausių dalykų jau keletą metų – namelio puošimas prieš Kalėdas, laiškų rašymas bei Kalėdinių dovanų tikrinimas! Vaikų fantazija yra nuostabus dalykas, sunku nupasakoti kiek įvairių istorijų sukuriama namelyje! Džiaugiamės, kad pasiryžome šiam „namelio projektui“ ir labai rekomenduojame visiems!” 

Amelijos ir Adomo mama Rūta

Eglės ir Paulos vaikų žaidimo namelis "Žiogelis"

Eglė mums rašo: “Sveiki, be galo džiaugiamės pasakų nameliu, kurį įsigijome, kad mūsų mažoji Paula turėtų kur svajoti ir kurti savo pasakišką fantazijų pasaulį. Namelio statybos įtraukė ne tik šeimą, bet ir dėdę su vaikais, kurie svečiavosi atvykę iš Amerikos, bei kaimynę, kuri atėjo nusiskinti uogų, bet pasisiūlė padėti nudažyti namelį. Užtat keliavo namo ne tik su pilnais kibirais serbentų, bet ir pasikrovusi puikių emocijų. Namelis tapo puikia žaidimų buveine mergaitei, kuri turi keturis nuostabius ir mylinčius brolius, dėl to jai labai patinka pabūti ramiai vienai su savo lėlytėmis ir žaisliukais, tai jos ramybės oazė, kurioje pailsi nuo intensyvaus kiemo ir namų gyvenimo. Tikiuosi, kad Paula užaugusi pasakos savo vaikams, kokį stebuklų namą ji turėjo vaikystėje. Su džiaugsmu prisimins nuotykius, kaip prisimenu ir pasakoju aš, jos mama, apie tai, kaip būdami maži vaikai su pusbroliu statėme būstines iš geriausių tėvelio lentų, o mums atrodė, kad tas medinis, pačių sukaltas namelis, buvo didžiausias rūmas, kuriame slėpdavomės nuo supančio pasaulio. Vaikystėje patirti nuotykiai lydi visą gyvenimą, dėl to dėkoju 4IQ komandai už tai, kad padedate suskurti nuostabiausius vaikystės prisiminimus.” 

Elenos šeimynos medinis vaikų žaidimų namelis „Žiogelis“

Tik pažiūrėkite koks gražuolis namelis! 

Elena mums rašo: Namelį „Žiogelis“ įsigijom šį pavasarį, prieš vaikų gimtadienį. Kaip ir pridera: tėtis namelį pastatė, mama nudažė (ir net 18-metė sesė padėjo!), mažesni sesutė ir broliukas stebėjo veiksmą iš medžių ;-)) Turim 4 vaikus, bet namely apsigyveno du mažieji: Tomutė ir Gustukas. o štai ir rezultatas, kuris labai labai džiugina akį bei puošia mūsų kiemą!”

Tomutės ir Gustuko mama Elena

Prenumeruokite naujienas
ir pirmieji sužinokite apie ypatingus pasiūlymus!