Ašmonų šeimynos namelis „Girinukas”

Įvertinimas
5/5

Šeimyna mums rašo: „Namai namučiai, kad ir po smilga…. Dar studijuojant NUOSAVI NAMAI tapo mūsų su vyru siekiamybe. Dėl šios priežasties ilgai nesvarstę emigravom. Taip norėjosi savos pievos, žydinčių sodų, nokstančių pomidorų, kurie matytųsi vos pasukus galvą ir žvigtėlėjus pro langą. Svajonėse apie nuosavą pastogę paskendom ne tik patys.. Paniro į jas ir svetur gimusios mūsų trys atžalos. Belaukiantis trečiojo gimtadienio ir paklaustas ko norėtų dovanų šeimos pagrandukas, be jokios pauzės išpyškino, kad savo namuko. Vos spėjome paminėti įkurtuves savo naujuose namuose Lietuvoje, prasidėjo gimtadienio noro išpildymo reikalai.
Intensyvios paieškos… Laukimas kol pagamins ir pristatys… Galiausiai statybos ir įsikūrimo darbai, kurie iki šiol nesibaigia. Visi 5 šeimos nariai, gilinosi į instrukcijas, kalė, laikė, dėliojo, derino detalias spalviškai. Visi įskaitant ir mažiausiajį pagalbininką dažė namuko sienas. Mama siuvo užuolaidas. Tėtis įvedė elektrą. Sesė apsodino gėlėmis. Vyriausias brolis iškasė gilią duobę po nameliu, kur vėliau įkurdinom savo gamybos smėlio dėžę. Viduje pritrūkome šviesos, tad nieko nelaukdami užsakėme pagaminti dar vieną langelį. Taip pat svajojame apie daržo lysves iš 4IQ , kurias įkurdinsime šalia namuko ir ten pasak mažųjų gyventojų augs saldūs žirniai. Namelio tobulinimo rūpesčiais gyvename iki šiol. Bendra veikla mus be galo džiugina. Geresnio šeimos laiko kartu nė negalėjome įsivaizduot. Ačiū 4IQ komandai. Džiaugimės, kad jus atradom! Su Meile! Ašmonai.“ 

Ašmonų šeimynos namelis „Girinukas”

Išpildykite svajones!

SANDĖLYJE
-38%
SANDĖLYJE
-20%

Kitos mūsų klientų istorijos...

Krepšelis
Prisijungimas

Neturite paskyros?

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką “Sutinku” Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti "privatumo politika".
Gaukite 5EUR nuolaidą!
Nepraleiskite progos!
Prenumeruokite mūsų naujienas ir gaukite 5€ nuolaidą!
    GAUTI NUOLAIDĄ