Vaidos iš PupsasBlog šeimos žaidimų namelis „Pasaka“

Įvertinimas
5/5

“Mes šeimoje juokaujame – išgyvename tikras statybas ir turim nerealią repeticiją prieš statant savus namus. Daugelis sako, kad statant namą, dažna šeima pykstasi, santykiai sustiprėja arba būna išsiskiria. Mes dar nesiskiriame, pykčio atrodo nebuvo, o gal pamiršau, bet buvo daug diskusijų!

Nemažai laiko visi praleidome statybinių prekių parduotuvėse, kur domėjomės, kokie dažai, teptukai geresni ir dairėmės visko, ką dar galime nupirkti į namelį. Štai taip mes gyvename – tikrais statybiniais rūpestėliais, tačiau labai smagiais. Bet labiausiai džiaugiasi mažosios šeimininkės – Maja ir jos pusseserė Paula. Aną dieną stebėjau, kaip viena viduje, o kita vaidina, kad skambina į duris, kažką sau kalba dviese, taip gražu žiūrėti. Tikiu, kad namelis bus ta vieta, kur gims daug nuostabių vaikystės prisiminimų. Nepamirškite kartais pabūti vaikais!

Linkėjimai, mama Vaida ir mažoji Maja!”.

 

Išpildykite svajones!

SANDĖLYJE
-20%
SANDĖLYJE
-38%
SANDĖLYJE
-20%

Kitos mūsų klientų istorijos...

Krepšelis
Prisijungimas

Neturite paskyros?

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką “Sutinku” Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti "privatumo politika".
Gaukite 5EUR nuolaidą!
Nepraleiskite progos!
Prenumeruokite mūsų naujienas ir gaukite 5€ nuolaidą!
    GAUTI NUOLAIDĄ