Pristatymo sąlygos

Prekes pristatome visoje Lietuvoje. Visuomet stengiamės, kad internetinėje parduotuvėje 4iq.lt užsakytos prekės pirkėjus pasiektų kaip įmanoma greičiau. Paprastai sezono metu daugumą gaminių turime sandėlyje, tad prekės pristatome per 1-9 darbo dienas, atsižvelgiant į turimų prekių likučius bei pristatymo vietovę. Šiuo metu visas prekes parduodamas internetinėje parduotuvėje 4iq.lt pristatome tik kurjerio pagalba. Esant poreikiui, yra galimybė užsakytas prekes atsiimti patiems, Vilniaus raj. esančiame sandėlyje. Jei prekių pristatymo terminas yra itin aktualus, prašome susisiekti su mūsų konsultantais bei pasitikslinti dėl numatomo pristatymo termino, klientų aptarnavimo centro el. pašto adresas [email protected] arba tel. nr. +37061002111

Atkreipiame dėmesį, jog dėl nuolat besikeičiančios situacijos Lietuvoje bei visame pasaulyje, susijusios su COVID-19 pandemija, kai kuriais atvejais galimas ilgesnis užsakymų pristatymo laikas. Atsiprašome už galimus nesklandumus. Dedame visas pastangas, kad Jūsų užsakytos prekės Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

Svarbi informacija apie prekių pristatymą

Papildoma informacija kurjeriui. Siekdami, kad Jūsų užsakytos prekės būtų pristatomos operatyviai, prašome Jūsų nurodyti papildomą informaciją kurjeriui, kuri palengvintų pristatymo procesą, pvz. būtinybė atvažiavus paskambinti ir pan.

Asmens dokumento pateikimas. Pristatymo metu, kurjeris gali pareikalauti pateikite asmens tapatybės dokumentą (vairuotojo pažymėjimą, asmens tapatybės kortelę ar kitą dokumentą), patvirtinantį gavėjo tapatybę. Jeigu prekę atsiims kitas asmuo, nurodykite jo vardą ir pavardę užsakymo metu.

Siuntos patikrinimas pristatymo metu. Rekomenduojame prekių pristatymo metu patikrinti išorinę siuntos būklę dalyvaujant kurjeriui. Pastebėjus bent menkiausią siuntos pažeidimą, būtina surašyti pastabas kurjeriui apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą. Priėmus siuntą ir pasirašius siuntos dokumentus be pastabų, laikoma, kad siunta perduota kokybiška ir tokiu atveju pretenzijos dėl prekės išorinių pažeidimų nebebus priimamos.

Atsiskaitymas grynaisiais kurjeriui pristatymo metu.  Užsakymus galite apmokėti kurjeriui grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu. Atkreipiame dėmesį, jog kai kuriais atvejais kurjerių tarnybos neturi galimybės priimti atsiskaitymo grynaisiais, pvz. nuošaliose vietovėse ar esant nestandartinio dydžio siuntoms (ilgis didesnis kaip 240cm). Taip pat dėl nuolat kintančios situacijos dėl COVID-19 pandemijos, šis atsiskaitymo būdas gali būti ribojamas. Norėdami pasirinkti šį atsiskaitymo būdą, rekomenduojame susisiekti su mūsų konsultantu bei pasiteirauti apie galimybes.

Tiksli atsiskaitymo suma. Atsiskaitydami grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu, turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. Priešingu atveju gali kilti papildomų problemų, kai kurjeris neturės reikiamos sumos grąžai.

Pristatymo laikas.  Kurjerių tarnyba užsakymus pristato tik darbo dienomis. Paprastai, prieš atvykstant kurjeris susisiekia su siuntos gavėju suderinti atvykimo laiką. 

Prekių grąžinimas. Parduodamoms prekėms yra suteikiamas prie prekės aprašymo nurodytas garantinio aptarnavimo laikotarpis. Užsakytas prekes, pagal LR galiojančius įstatymus, per 14 dienų galima grąžinti pardavėjui nenurodant grąžinimo priežasties. Grąžinamos prekės turi būti nepažeistos bei supakuotos taip kaip pristatymo metu. Prekes galima grąžinti jas savarankiškai pristatant arba siunčiant kurjeriu į mūsų sandėlį adresu A.H. Kirkoro g. 13, LT-13176, Bareikiškių km, Vilniaus raj.,  Lietuva. Įvertinus grąžinamų prekių būklę, pinigai per 5 d.d. grąžinami pirkėjui. Prekių grąžinimo transportavimo išlaidomis rūpinasi pirkėjas. 

Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus

SvorisPristatymo kaina
Iki 20 kg4,99€
Nuo 20 iki 30 kg6,99€
Nuo 30 iki 100kg14,99€
nuo 100 iki 600kg34,99€
nuo 600 iki 800kg49,99€
nuo 800 iki 1200kg59,99€

Pristatymo kaina priklauso nuo siuntos svorio. Prekes pristatant į Kuršių Neriją, taikoma papildoma priemoka – 25€.

blank

Prenumeruokite naujienas!

Pirmieji sužinokite apie ypatingus pasiūlymus!

AUKŠTYN

Paieška www.4iq.lt

PATIKUSIOS PREKĖS

Prisijungti

Registruotis

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.

Slaptažodžio atkūrimas

Pamiršote slaptažodį? Įveskite vartotojo vardą arba el.pašto adresą. Į el.pašto dėžutę atsiųsime nuorodą naujam slaptažodžiui susikurti.

PIRKINIŲ KREPŠELIS (0)

Pridėta prie patikusių prekių!