Pristatymo sąlygos

Prekes pristatome visoje Lietuvoje. Visuomet stengiamės, kad internetinėje parduotuvėje 4iq.lt užsakytos prekės pirkėjus pasiektų kaip įmanoma greičiau. Paprastai sezono metu daugumą prekių turime sandėlyje, tad prekes prie kurių surasite prierašą TURIME, paprastai pristatome per 1-9 darbo dienas, atsižvelgiant į turimų prekių likučius bei pristatymo vietovę.

Jei prie prekės matote prierašą IŠANKSTINIS UŽSAKYMAS, įprastai tokių prekių pristatymas užtrunka ilgiau, užsakytos prekės jus gali pasiekti  per ~3-4sav. Jei prekių pristatymo terminas yra itin aktualus, prašome susisiekti su mūsų konsultantais bei pasitikslinti dėl numatomo pristatymo termino, klientų aptarnavimo centro el. pašto adresas info@4iq.lt arba tel. nr. +37061002111.

Šiuo metu visas prekes parduodamas internetinėje parduotuvėje 4iq.lt pristatome tik kurjerio pagalba. Esant poreikiui, yra galimybė užsakytas prekes atsiimti patiems, Vilniaus raj. esančiame sandėlyje.

Atkreipiame dėmesį, jog šiltuoju sezono metu galimas ilgesnis užsakymų pristatymo laikas. Atsiprašome už galimus nesklandumus. Dedame visas pastangas, kad Jūsų užsakytos prekės Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

Svarbi informacija apie prekių pristatymą

Papildoma informacija kurjeriui. Siekdami, kad Jūsų užsakytos prekės būtų pristatomos operatyviai, prašome Jūsų nurodyti papildomą informaciją kurjeriui, kuri palengvintų pristatymo procesą, pvz. būtinybė atvažiavus paskambinti ir pan.

Asmens dokumento pateikimas. Pristatymo metu, kurjeris gali pareikalauti pateikite asmens tapatybės dokumentą (vairuotojo pažymėjimą, asmens tapatybės kortelę ar kitą dokumentą), patvirtinantį gavėjo tapatybę. Jeigu prekę atsiims kitas asmuo, nurodykite jo vardą ir pavardę užsakymo metu.

Siuntos patikrinimas pristatymo metu. Rekomenduojame prekių pristatymo metu patikrinti išorinę siuntos būklę dalyvaujant kurjeriui. Pastebėjus bent menkiausią siuntos pažeidimą, būtina surašyti pastabas kurjeriui apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą. Priėmus siuntą ir pasirašius siuntos dokumentus be pastabų, laikoma, kad siunta perduota kokybiška ir tokiu atveju pretenzijos dėl prekės išorinių pažeidimų nebebus priimamos.

Atsiskaitymas grynaisiais kurjeriui pristatymo metu.  Užsakymus galite apmokėti kurjeriui grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu. Atkreipiame dėmesį, jog kai kuriais atvejais kurjerių tarnybos neturi galimybės priimti atsiskaitymo grynaisiais, pvz. nuošaliose vietovėse ar esant nestandartinio dydžio siuntoms (ilgis didesnis kaip 240cm). Taip pat dėl nuolat kintančios situacijos dėl COVID-19 pandemijos, šis atsiskaitymo būdas gali būti ribojamas. Norėdami pasirinkti šį atsiskaitymo būdą, rekomenduojame susisiekti su mūsų konsultantu bei pasiteirauti apie galimybes.

Tiksli atsiskaitymo suma. Atsiskaitydami grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu, turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. Priešingu atveju gali kilti papildomų problemų, kai kurjeris neturės reikiamos sumos grąžai.

Pristatymo laikas.  Kurjerių tarnyba užsakymus pristato tik darbo dienomis. Paprastai, prieš atvykstant kurjeris susisiekia su siuntos gavėju suderinti atvykimo laiką.

 Sunkių ir nestandartinių siuntų pristatymas.  Sunkesnes nei 30 kg siuntas kurjeris pristatys iki nurodyto adreso namo laiptinės ar kiemo. Tokiu atveju turėsite savarankiškai pasirūpinti siuntos nunešimu nuo kurjerio automobilio iki Jūsų namų ar biuro. Atkreipiame dėmesį, jog didelių išmatavimų siuntas, pvz. vaikų namelius, žaidimų aikšteles, pavėsines ir kt., kurjerių tarnybos pristato su didelių gabaritų transporto priemonėmis, todėl įsitikinkite, jog kurjeris galės privažiuoti Jūsų nurodytu adresu. Jei privažiuoti nebus galimybės – kurjeris iškraus Jūsų siuntą artimiausioje įmanomoje vietoje.

Prekių grąžinimas. Parduodamoms prekėms yra suteikiamas prie prekės aprašymo nurodytas garantinio aptarnavimo laikotarpis. Užsakytas prekes, pagal LR galiojančius įstatymus, per 14 dienų galima grąžinti pardavėjui nenurodant grąžinimo priežasties. Grąžinamos prekės turi būti nepažeistos bei supakuotos taip kaip pristatymo metu. Prekes galima grąžinti jas savarankiškai pristatant arba siunčiant kurjeriu į mūsų sandėlį adresu A.H. Kirkoro g. 13, LT-13176, Bareikiškių km, Vilniaus raj.,  Lietuva. Įvertinus grąžinamų prekių būklę, pinigai per 5 d.d. grąžinami pirkėjui. Prekių grąžinimo transportavimo išlaidomis rūpinasi pirkėjas. 

Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus

Svoris Pristatymo kaina
Iki 10 kg 5,99€
Iki 20 kg 6,99€
Nuo 20 iki 30 kg 8,99€
Nuo 30 iki 100kg 24,99€
nuo 100 iki 400kg 39,99€
nuo 400 iki 600kg 49,99€
nuo 600 iki 800kg 59,99€
nuo 800 iki 999kg 69,99€
virš 1000kg (arba nestandartinių gabaritų,
kai viena kraštinė siekia virš 300 cm)
Kaina sutartinė

Pristatymo kaina priklauso nuo siuntos svorio. Prekes pristatant į Kuršių Neriją, taikoma papildoma priemoka. Susisiekite su mumis Jums patogiu būdu ir patikslinsime pristatymo kainą.

Pristatymo sąlygos
Pirmieji sužinokite apie ypatingus pasiūlymus!

Prenumeruokite naujienas

Pirmieji sužinokite
apie ypatingus pasiūlymus!
Prenumeruokite naujienas
Krepšelis
Prisijungimas

Neturite paskyros?

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką “Sutinku” Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti "privatumo politika".
Gaukite 5EUR nuolaidą!
Nepraleiskite progos!
Prenumeruokite mūsų naujienas ir gaukite 5€ nuolaidą!
    GAUTI NUOLAIDĄ