Medinio vaikų žaidimų namelio surinkimas

Medinio vaikų žaidimų namelio surinkimas – smagi ir įdomi veikla visai šeimai! Namelį surinkti labai paprasta, tereikia keletos valandų ir geros nuotaikos!

Toliau pateikiame medinio vaikų žaidimų namelio „Girinukas“ surinkimo fotosesiją. Kitų modelių nameliai surenkami panašiu principu, visuomet rekomenduojame vadovautis prie namelių esančiomis instrukcijomis. Namelio surinkimas išties nesudėtingas, tačiau jei nekantraujate kuo greičiau turėti jau surinktą namelį – galime pasiūlyti papildomas medinio vaikų žaidimo namelio surinkimo paslaugas, kreipkitės tel. nr. +370 610 02111 arba el.paštu [email protected]

blank
blank
1 žingsnis

Išpakuokite paletę ant kurios buvo pristatytas lauko žaidimų namelis, atskirai sudėkite visas dalis, paskleiskite jas plačiai, kad atskiros dalys nebūtų uždėtos viena ant kitos. Atkreipiame dėmesį, jog kai kurios dalys gali būti drėgnos. Taip yra dėl giluminio impregnavimo būdo, kuris užtiktina medinio namelio apsaugą įvairiausiomis oro sąlygomis. Impregnato spalva nėra vienoda, ji priklauso nuo susidariusio dervos lygio medienoje. Baltos spalvos apnašos yra išstumiamos druskos, jas galite lengvai išvalyti kempine.

blank
2 žingsnis

Neišsigąskite, mediena dėl impregnavimo pradžioje gali būti šiek tiek žalsvos spalvos. Dėl drėgmės ir pakuotės, kai kurių dalių spalva gali skirtis, tai yra visiškai normalu, mediena išdžius bei įgaus kitokį atspalvį, be to namelis bus nudažytas gražiomis spalvomis! Leiskite medienos paviršiui pilnai išdžiūti (apie pora savaičių) ir tik po to jį dažykite. Dažyti galite atskiras dalis prieš surenkant arba jau pilnai surinkus namelį.

blank
3 žingsnis

Pasiruoškite montavimo darbams. Jums reikės atsuktuvo arba elektrinio suktuvo. Taip pat turėkite gręžtuvą su plonu grąžtu ir gulsčiuką, dar gali prireikti kopėčių, plaktuko – visi šie įrankiai montavimo darbus pavers vienu malonumu! Visuomet po ranka turėkite instrukciją, kurią gausite kartu su nameliu bei vadovaukitės joje pateiktais nurodymais.

blank
4 žingsnis

Sudėkite grindų platformos dalis į savo vietas, taip kaip pavaizduota nuotraukoje. Svarbu teisingai surinkti lentas, nesupainiokite ilgio su pločiu.

blank
5 žingsnis

Plono grąžto pagalba medinėse dalyse pasidarome skylutes, į kurias galėsime sukti varžtus. Pradėkite gręžimą nuo išorinės dalies (tos, kurioje bus varžto galvutė), naudokite labai ploną grąžtą.

blank
6 žingsnis

Į namelio statybų procesą nepamirškite pakviesti ir būsimųjų mažųjų naujakurių! 🙂 Namelio statyba gali tapti puikia visos šeimos pramoga!

blank
7 žingsnis
Išorinės dalies gręžimas (skylučių pasidarytas grąžto pagalba), palengvins varžto įsukimą ir užtikrins tinkamą varžto poziciją. Taip išvengsite matomos dalies skilimo. Gręžkite tik išorinę dalį. Tai užtikrins tinkamą varžto poziciją, pirmiausia varžtas bus įsuktas į viršutinę dalį, veliau jis bus įtvirtintas antroje dalyje. Jei tinkamai išgręšite, net ilgiausių varžtų įsukimas nesukels jokių sunkumų. Dėl tinkamo pasiruošimo, sekantys darbų etapai bus ne tik greitesni, bet ir gerokai malonesni.
blank
8 žingsnis
Į išgręžtas skylutes sukame varžtus. Labai svarbu nepervežti varžto, nes tai gali sukelti dalių skilimą. Užduoties palengvinimui – kai kurias dalis galima susukti sudėjus jas horizontaliai.
blank
9 žingsnis
Atkreipiame dėmesį, jog labai svarbu tinkamai pritvirtinti dalis prie stulpelių. Dėl netinkamo išdėliojimo, grindų lentos gali būti per trumpos. Tvirtiname namelio kojas. Tarp stulpelių ir tvirtinamų dalių turi būti tinkamas kampas. Jei to nebus, stulpeliai išsikraipys ir namelis nebestovės tiesiai. Tarp kojų ir namelio pagrindo būtina išlaikyti statų kampą – į pagalbą galite pasitelkti gulsčiuką!
blank
10 žingsnis
Pritvirtinus namelio kojas, pats laikas surinktą konstrukciją pastatyti tiksliai toje vietoje, kurioje bus namelis, kadangi vėliau konstrukcija gali būti per sunki kilnojimui.
blank
11 žingsnis
Visi šeimos nariai yra susidomėję ir nekantrauja dėl kieme vykstančių namelio statybos darbų pabaigos. Darbų įkarštyje puikus metas pasidaryti šeimos nuotrauką prisiminimui kaip vyko namelio statybų procesas!
blank
12 žingsnis

Kai atramos yra jau sumontuotos, dedame pagrindinę siją, kuri remiasi į grindis (per vidurį) ir mažesnio skersinio pjūvio sijas (šonuose). Šiame etape svarbu prisiminti, kad sijos turi būti išdėstytos lygiagrečiai.

blank
13 žingsnis
Prisiminkite, kad pradedame nuo gręžimo darbų, t. y. plonu grąžtu padarome skylutes ir tik po to įsukame varžtus.
blank
14 žingsnis
Ant paruoštos konstrukcijos sudedame grindų lentas. Atkreipiame dėmesį, jog „bangavimas“ neturi jokios įtakos galutiniam rezultatui. Lentas sudėliokite šalia. Svarbu nesupainioti ilgio su pločiu!
blank
15 žingsnis

Dedame lentas. Galite nebūti pernelyg preciziški, nes laikui bėgant medinės grindys plečiasi arba traukiasi, dėl to jose gali atsirasti nedidelės bangelės arba tarpeliai. Tai visiškai normalu, ši savybė būdinga medžiui.

blank
16 žingsnis
Gręžiame TIK grindų lentas, kadangi lentų kraštai yra arti sijos. Tik po to įsukame varžtus. Būtina nepervežti varžtų – nes medis gali įtrūkti.
blank
17 žingsnis
Pradedame montavimą TIK viename pakraštyje, išilgai. Varžtų kiekis nurodytas instrukcijoje. Kitas lentos galas gali pakilti – tai normalu.
blank
18 žingsnis

Toliau tvirtiname kitą lentos pakraštį. Sujunkite lentas. Nepamirškite apie grindų lentų gręžimą, kurį minėjome ankstesniuose žingsniuose.

blank
19 žingsnis
Kai kurios sienos (priekinė ir galinė) nėra stačiakampės ir yra sudarytos iš dviejų dalių. Dalis reikia sujungti rėmais. Žinoma, nepamirškite vadovautis prie namelio esančia instrukcija – ten viskas nurodyta.
blank
20 žingsnis
Sienų modulių rėmą tvirtiname prie grindų. Nepamirškite apie rėmo gręžimą, apie kurį kalbėjome ankstesniuose žingsniuose. Pradedame nuo galinės sienos.
blank
21 žingsnis
Šoninę sienelę tvirtiname varžtais ant grindų ir ant galinės sienos rėmo.
blank
22 žingsnis
Analogiškai tvirtiname ir kitą šoninę sieną.
blank
23 žingsnis
Sumontavome jau keturias sienas.
blank
24 žingsnis
Stogo plokštės yra montuojamos taip pat kaip ir sienų moduliai. Stogo plokščių rėmus tvirtiname varžtais ant sienų rėmų modulių. Nepamirškite apie skylių gręžimą prieš įsukant varžtus.
blank
25 žingsnis
Visi jau nekantrauja sulaukti statybų pabaigos…:) Liko visai nedaug!
blank
26 žingsnis
Į namelį reikia kažkaip patekti – montuojame kopėčias, tai padaryti labai paprasta, naudokitės prie namelio esančia instrukcija.
blank
27 žingsnis
Medinio vaikų žaidimų namelio turėklus sumontuoti taip pat labai paprasta!
blank
28 žingsnis
Svarbu tinkamai sumontuoti stulpelius, kurie laikys stogą virš terasos.
blank
29 žingsnis
Jei prie namelio norėsite įrengti ir čiuožyklą, tuomet turėklus reikės sumažinti, priklausomai nuo čiuožyklos – kalnelio dydžio. Nepamirškite auksinės taisyklės: geriau tris kartus pamatuoti!
blank
30 žingsnis
Stogo plokštes tvirtiname varžtais prie terasos stulpelių. Šiame etape nemontuojame nei čiuožyklos – kalnelio, nei kopėčių. Be šių elementų mums bus lengviau dengti stogą bitumine danga.
blank
31 žingsnis
Dengiame stogą bitumine danga…
blank
32 žingsnis
Bituminę dangą prikalame, kraštus užtvirtiname atitinkamomis lentjuostėmis.
blank
33 žingsnis
Lentjuostes užtvirtiname šonuose, stogo gale ir priekyje. Dengiant stogą, pradžioje svarbu padėti bituminę dangą ant kraštų. Paskutinį bituminės dangos lakštą, pritvirtinkite stogo viršuje taip, kad jis dalinai dengtų prieš tai uždengtus lakštus, tai pagerins vandens nutekėjimą.
blank
34 žingsnis
Po darbų aukštyje, laikas laiptų montavimui. Varžtai yra tvirtinami iš vidaus – nepamirškite apie gręžimo darbus.
blank
35 žingsnis
Pradedame langų montavimo darbus!
blank
36 žingsnis
Pabaigai montuojame vieną svarbiausių namų elementų – duris!

Namelis pastatytas! Organizuojame įkurtuvių vakarėlį ir kviečiame apsilankyti svečiuose!

Medinio žaidimų namelio "Pasaka" surinkimo procesas

Medinio žaidimų namelio surinkimas gali būti itin įdomi ir visą šeimyną įtraukianti saulėto savaitgalio veikla! Viso statybų proceso stebėjimas bei prisidėjimas prie pasakų namelio pastatymo mažiesiems suteiks nepamirštamų įspūdžių. O jei namelį nuspręsite dažyti – spalvų išsirinkimas ir teptuko paėmimas į rankas – neabejotinai vaikus privers šypsotis visą dieną!

Medinio žaidimų namelio "Žiogelis" surinkimo procesas

Medinio žaidimų namelio surinkimas nesudėtingas procesas, kadangi namelis Jūsų patogumui yra modulinės konstrukcijos. Jums reikės pagal pridedamą instrukciją susukti atskiras namelio dalis. Rekomenduojame namelį surinkinėti bent dviems žmonėms, kad būtų patogiau prilaikyti atskiras namelio dalis. Kad būtų dar paprasčiau, įamžinome namelio surinkimo procesą bei pateikiame Jums naudingų patarimų. Jei visgi nusprendėte, jog surinkimui neturėsite laiko bei galimybių, galite susisiekti su mumis ir mes rekomenduosime Jums meistrus namelio surinkimui.

Sukurkite vaikams nepamirštamas akimirkas!

Ieva Mackevičienė
Ieva Mackevičienė
Namelis “Žiogelis”
Read More
Namelis būtent toks – apie kokį galėjome savo vaikystėje tik pasvajoti. tai tarsi atskiras mūsų vasarnamis iš www.4iq.lt. Iš bėdos, nakčiai tilptų ir koks netikėtas svečias pernakvoti.
Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė
Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė
Namelis “Pasaka”
Read More
Galiu garantuoti – geresnio namelio Lietuvoje nerasite 🙂 Dabar sodinsim gėles ir įrenginėsime. Visur gerai, bet namuose geriausia.
Magiškas namelis
Magiškas namelis
Namelis “Žiogelis“
Read More
Pačioje Kauno miesto širdyje, vaikų studijoje “Magiškas namelis” savo vietą surado vaikų žaidimų namelis “Žiogelis”. Itin stilingas, subtilus ir pasiruošęs džiuginti mažuosius!
Erikos šeima
Erikos šeima
Namelis “Žiogelis“
Read More
Labai džiaugiamės nameliu. Išsirinko namelį ir jo spalvas pats jo gyventojas ir žaidėjas, mūsų didžiausias turtas-Domukas.
Rūtos šeima
Rūtos šeima
Namelis “Gandriukas”
Read More
Buvo sunku įsivaizduoti kiek džiaugsmo mažyliams suteiks šis „projektas“. Džiaugiamės, kad pasiryžome šiam „namelio projektui“ ir labai rekomenduojame visiems!
Dovilės šeima
Dovilės šeima
Namelis “Žiogelis“
Read More
Tai iš tiesų puikus aktyvusis vaikų „žaislas“, kuris vaiką įkvepia aktyviai, kūrybiškai ir panaudojant vaizduotę žaisti ir mėgautis vaikyste! Todėl tikrai rekomenduoju, jei tik turite vietos ir galimybę!
Eglės šeima
Eglės šeima
Namelis “Žiogelis“
Read More
Be galo džiaugiamės pasakų nameliu, kurį įsigijome, kad mūsų mažoji Paula turėtų kur svajoti ir kurti savo pasakišką fantazijų pasaulį. Dėkoju 4IQ, kad padedate sukurti nuostabiausius vaikystės prisiminimus.
Previous
Next
AUKŠTYN

Paieška www.4iq.lt

PATIKUSIOS PREKĖS

Prisijungti

Registruotis

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.

Slaptažodžio atkūrimas

Pamiršote slaptažodį? Įveskite vartotojo vardą arba el.pašto adresą. Į el.pašto dėžutę atsiųsime nuorodą naujam slaptažodžiui susikurti.

PIRKINIŲ KREPŠELIS (0)

Pridėta prie patikusių prekių!