Majos žaidimų stalas “Pasakų miestas”

Įvertinimas
5/5

Kas sakė, kad traukinio trasa yra tik trasa? Pasidalinsiu keliomis idėjomis, ką mes veikiame ☺️
✔️ Mes statom domino ir griaunam! Tada vėl statom, griaunam, statom, griaunam. Kartojam, kol neatsibosta.
✔️ Važiuojame trasa, o kai iškyla skaičių kliūtis, lapelį priklijuojame prie lentos. Taip mokinamės skaičius, ieškome atitikmens, skatina pastabumą.
O kai neužsiiminėjame veiklomis, šiame mieste gimsta įvairiausios istorijos, nutikimai, pasakojimai. Kas sakė, kad laivai negali važiuoti bėgiais?! Dar ir kaip gali! Nuostabusis žaidimų stalas lavina mažųjų fantazijas. Komplekte yra net 100 medinių detalių! Transporto priemonės: sraigtasparnis, lengvieji automobiliai, sunkvežimiai, traukys su lokomotyvu, laivas, ekskavatorius. Žaidimo infrastruktūra: 3 tiltai, tunelis, pastatai, pakilimo takas, geležinkelio pervažos, keliai ir bėgiai. Taip pat surasite: žmonių ir gyvūnų figūrėles; kelių ženklus ir augalus.

Tad kas dar neturite idėjos dovanai, pagalvokite apie šį miestą iš 4IQ.LT

Pupsas Blog 🚂

Išpildykite svajones!

SANDĖLYJE
-20%
SANDĖLYJE
-38%
-24%
SANDĖLYJE
-22%

Kitos mūsų klientų istorijos...

Krepšelis
Prisijungimas

Neturite paskyros?

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką “Sutinku” Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti "privatumo politika".
Gaukite 5EUR nuolaidą!
Nepraleiskite progos!
Prenumeruokite mūsų naujienas ir gaukite 5€ nuolaidą!
    GAUTI NUOLAIDĄ