Živilės iš HYTTE vaikų žaidimo namelis „Žiogelis”

Įvertinimas
5/5

“Mūsų nuomojamoje sodyboje it kiemo puošmena stovi namelis „Žiogelis“. Jis džiugina ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius, visi žavisi nameliu ir nepaleidžia fotoaparatų iš rankų, norėdami įamžinti kuo daugiau akimirkų, kuomet jų vaikai laimingi žiūri pro langelį ir sako „kūkū!“ ar čiuožia nuo melsvos čiuožynės ir jų veidelius puošia šypsenėlės.

Namelis mums it saviraiškos zona – keičiam paveiksliukus ant sienų, perstumdom mažyčius baldelius – taip taip, nėra jis toks mažas, ten telpa mažyčiai baldeliai! Maži baldeliai ir maži nameliai vaikams labai patinka, tai skatina jų fantaziją dirbti ir verčia neuronus sproginėti.

Vaikų vaizduotei nėra jokių ribų, o namelis Žiogelis, kaip tikiu ir visi kiti, yra pritaikyti vaikų nuotykiams. Nameliai tikrai kviečia kartu svajoti ir patirti nuotykius! Mes jau pasileidome į nuotykius su tūkstančiais vaikų, o Jūs?”

Živilės iš HYTTE vaikų žaidimo namelis „Žiogelis”

Išpildykite svajones!

SANDĖLYJE
-20%
SANDĖLYJE
-38%
SANDĖLYJE
-20%

Kitos mūsų klientų istorijos...

Krepšelis
Prisijungimas

Neturite paskyros?

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką “Sutinku” Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti "privatumo politika".
Gaukite 5EUR nuolaidą!
Nepraleiskite progos!
Prenumeruokite mūsų naujienas ir gaukite 5€ nuolaidą!
    GAUTI NUOLAIDĄ