Tomos iš Twinstory šeimos žaidimų aikštelė „Aitvarėlis“

Įvertinimas
5/5

“Dvynukų mama Toma iš Twinstory mums rašo: „Svajojau apie žaidimų aikštelę vaikams!:) jiems juk taip patinka karstytis, suptis, čiuožti!.. ieškant savosios prašiau rekomendacijų ir viską apžiūrėjau, tačiau ne viskas atitiko norus:) į ką aš labiausiai atkreipiau dėmesį rinkdamasi?!

Kad neužgriozdintų baisiai pievos, kad būtų ‘simple is beautiful’ o ne kaimo sodybų tipo iš storų medienos lentų, kad būtų čiuožykla ir būtinai dvi sūpuoklių vietos, dar norėjosi tokio mini namuko, su stogu, kad vaikams būtų toks ‘štabas’, smėlio dėžės.. o dar man itin svarbu – protinga kaina! Tai štai ir atradom –4iq.lt 👌💛

Kadangi vaikai antrajam gimtadieniui nuo mano tėvelių gavo dovaną, kurią patys galėtų išsirinkti, tai aš jiems išrinkau ir tikiu jog labai gerai pataikiau!:)) ačiū seneliams ir ačiū 4IQ, kad taip greit pristatė ir labai maloniai bendravo, atsakė į visus klausimus, patarė, padėjo! labai džiaugiuosi, lyg sau būčiau tokį gėrį įsigijusi! :))”

 

Tomos iš Twinstory šeimos žaidimų aikštelė „Aitvarėlis“

Išpildykite svajones!

SANDĖLYJE
-22%
SANDĖLYJE
SANDĖLYJE
-43%
SANDĖLYJE
-11%

Kitos mūsų klientų istorijos...

Krepšelis
Prisijungimas

Neturite paskyros?

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką “Sutinku” Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti "privatumo politika".
Gaukite 5EUR nuolaidą!
Nepraleiskite progos!
Prenumeruokite mūsų naujienas ir gaukite 5€ nuolaidą!
    GAUTI NUOLAIDĄ