išparduota
Čiuožykla 290 cm, antracitas
€99.99
Čiuožykla – vienas mėgstamiausių vaikų žaidimų elementų, suteikiantis plačią šypseną mažiesiems! Net 290 cm ilgio čiuožykla suteiks išskirtinai smagias akimirkas. Aukštos kokybės čiuožyklą galite tvirtinti prie žaidimų aikštelės ar kitos pasirinktos konstrukcijos. Čiuožyklos spalva – tamsiai pilka, antracito.
- Pristatymas į namus 2-7 d.d.
- Pristatymas į namus 2-7 d.d.
Prekių nuotraukos skirtos iliustraciniams tikslams. Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Jei turite papildomų klausimų – susisiekite su mumis Jums patogiu budu.
Produkto aprašymas
Čiuožykla – vienas mėgstamiausių vaikų žaidimų elementų, suteikiantis plačią šypseną mažiesiems! Net 290 cm ilgio čiuožykla suteiks išskirtinai smagias akimirkas. Aukštos kokybės čiuožyklą galite tvirtinti prie žaidimų aikštelės ar kitos pasirinktos konstrukcijos. Čiuožyklos spalva – tamsiai pilka, antracito spalva.
Lengvai tvirtinama medvaržčiu 5mm arba 6mm galvute (nepridedama). Čiuožyklos tvirtinimo aukštis 150 cm.
Papildoma informacija
| Svoris | 12 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 290 × 52 × 17 cm |
| Medžiaga | Didelio tankio polietilenas HDPE – Labai saugus – taip pat naudojama gaminti butelius pienui. |
| Spalva | Pilka |
| Saugumas, sertifikatai | Produktas turi TÜV sertifikatą, skirtas įrengti prie namų esančiose žaidimų aikštelėse, atitinka standartą EN 71 |
| Vaikams (amžius) | 3-10 metų |
| Garantija | 1 metai |
Rankenėlių komplektas 250 x 75 mm, antracito
| Svoris | 0.25 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 34 × 13 × 7.5 cm |
Žaislų rinkinys "Antracitas"
| Svoris | 4.5 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 30 × 30 × 30 cm |
Ergonominės vaikiškos sūpynės 3in1, antracito
| Svoris | 4 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 39.5 × 32.5 × 45.5 cm |
Žaislų rinkinys “Piratų laivas”, antracitas
| Svoris | 3 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 50 × 50 × 25 cm |
Pakabinamos sūpynės, antracito
| Svoris | 1 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 55 × 25 × 8.5 cm |
Žaislų rinkinys “Svajoklis”, antracito
| Svoris | 4.5 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 30 × 30 × 30 cm |
Burlaivio vairas, antracito
| Svoris | 1 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 21.5 × 21.5 × 8 cm |
Jums taip pat gali patikti…
SANDĖLYJE
-21%
Guminė grindų danga, 50x50x4cm, raudona
SANDĖLYJE
-21%
Guminė grindų danga 50x50x4cm, žalia
Panašūs produktai
SANDĖLYJE
SANDĖLYJE
