Čiuožykla 300 cm, turkio spalvos
€99.99
Čiuožykla – vienas mėgstamiausių vaikų žaidimų elementų, suteikiantis plačią šypseną mažiesiems! Net 300 cm ilgio čiuožykla suteiks išskirtinai smagias akimirkas. Aukštos kokybės čiuožyklą galite tvirtinti prie žaidimų aikštelės ar kitos pasirinktos konstrukcijos. Čiuožyklos spalva – turkio, vandenyno spalva.
- Pristatymas į namus 2-7 d.d.
- Pristatymas į namus 2-7 d.d.
Prekių nuotraukos skirtos iliustraciniams tikslams. Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Jei turite papildomų klausimų – susisiekite su mumis Jums patogiu budu.
Produkto aprašymas
Čiuožykla – vienas mėgstamiausių vaikų žaidimų elementų, suteikiantis plačią šypseną mažiesiems! Net 300 cm ilgio čiuožykla suteiks išskirtinai smagias akimirkas. Aukštos kokybės čiuožyklą galite tvirtinti prie žaidimų aikštelės ar kitos pasirinktos konstrukcijos. Čiuožyklos spalva – turkio, vandenyno spalva.
Lengvai tvirtinama medvaržčiu 5mm arba 6mm galvute (nepridedama). Rekomenduojamas čiuožyklos tvirtinimo aukštis – 150 cm.
Papildoma informacija
| Svoris | 12 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 290 × 52 × 17 cm |
| Medžiaga | Didelio tankio polietilenas HDPE – Labai saugus – taip pat naudojama gaminti butelius pienui. |
| Spalva | Turkio |
| Saugumas, sertifikatai | Produktas turi TÜV sertifikatą, skirtas įrengti prie namų esančiose žaidimų aikštelėse, atitinka standartą EN 71 |
| Vaikams (amžius) | 3-10 metų |
| Garantija | 1 metai |
Pakabinamos LED sūpynės
| Svoris | 2 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 42 × 18 × 6 cm |
Mediniai gimnastikos žiedai
| Svoris | 0.67 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 20 × 20 × 10 cm |
Sūpynės „Diskas“, spalvotos
| Svoris | 1.825 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 55 × 45 × 15 cm |
Jums taip pat gali patikti…
SANDĖLYJE
-21%
Guminė grindų danga, 50x50x4cm, raudona
SANDĖLYJE
-21%
Guminė grindų danga 50x50x4cm, žalia
Panašūs produktai
SANDĖLYJE
SANDĖLYJE
SANDĖLYJE
