Medinis vaikiškas staliukas „Jūratė“
€109.00
Medinis vaikiškas suoliukais „Jūratė“ – patogioms ir įdomioms Jūsų vaikų laisvalaikio akimirkoms! Po žaidimų visad smagu prisėsti, pailsėti ir pasidalinti visais dienos nuotykiais, bei įspūdžiais su geriausiais draugais.
Išankstinis užsakymas (~10-20 d.d.)
- Pristatymas į namus 2-7 d.d.
- Pristatymas į namus 2-7 d.d.
Prekių nuotraukos skirtos iliustraciniams tikslams. Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Jei turite papildomų klausimų – susisiekite su mumis Jums patogiu budu.
Produkto aprašymas
Medinis vaikiškas suoliukais „Jūratė“ – patogioms ir įdomioms Jūsų vaikų laisvalaikio akimirkoms! Idealiai pritaikytas mažiesiems, jų arbatos pertraukėlėms, įvairiems stalo žaidimams ar kitoms veikloms. Po žaidimų visad smagu prisėsti, pailsėti ir pasidalinti visais dienos nuotykiais, bei įspūdžiais su geriausiais draugais.
Komplektą sudaro:
• Medinis stalviršis
• Du suoliukai
• Instrukcija ir surinkimui reikalingi varžtai
Papildoma informacija
| Svoris | 27 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 90 × 40 × 20 cm |
| Medžiaga | Eglės mediena, Slėgiu apdorota |
| Spalva | Balta |
| Bendras aukštis | 50 cm |
| Vaikams (amžius) | nuo 3 metų |
| Matmenys sudėjus | 89 x 90 x 50 cm |
| Saugumas, sertifikatai | FSC® sertifikuota |
| Garantija | 24 mėn. |
Jums taip pat gali patikti…
IŠPARDUOTA
IŠPARDUOTA
IŠPARDUOTA
Panašūs produktai
SANDĖLYJE
IŠPARDUOTA
IŠPARDUOTA
SANDĖLYJE
