Mėlyna čiuožykla 220 cm
€89.99 Original price was: €89.99.€59.99Current price is: €59.99.
Padovanokite vaikams džiaugsmo, juoko ir smagių akimirkų su šia aukštos kokybės bei išskirtinės mėlynos spalvos čiuožykla! Čiuožykla – tai vienas populiariausių ir smagiausių vaikų žaidimų elementų, suteikiantis daug džiaugsmo, aktyvaus judėjimo ir plačias šypsenas! Net 220 cm ilgio čiuožykla suteiks išskirtinai smagias akimirkas.
- Pristatymas į namus 2-7 d.d.
- Pristatymas į namus 2-7 d.d.
Produkto aprašymas
Padovanokite vaikams džiaugsmo, juoko ir smagių akimirkų su šia aukštos kokybės bei išskirtinės mėlynos spalvos čiuožykla! Čiuožykla – tai vienas populiariausių ir smagiausių vaikų žaidimų elementų, suteikiantis daug džiaugsmo, aktyvaus judėjimo ir plačias šypsenas! Net 220 cm ilgio čiuožykla suteiks išskirtinai smagias akimirkas. Ši aukštos kokybės čiuožykla tinka tvirtinti prie žaidimų aikštelės, medinio namelio ar kitos konstrukcijos, suteikiant vaikams galimybę džiaugtis aktyviu laisvalaikiu gryname ore.
Lengvai tvirtinama medvaržčiu 5mm arba 6mm galvute (nepridedama). Čiuožyklos tvirtinimo aukštis 120 cm.
Papildoma informacija
| Svoris | 8 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 220 × 49 × 13 cm |
Rankenėlių komplektas 250 x 75 mm, mėlynas
| Svoris | 0.25 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 34 × 13 × 7.5 cm |
Elastingos pakabinamos sūpynės, mėlynos
| Svoris | 1.2 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 80 × 20 × 8 cm |
Guminės sūpynės su grandinėmis "Kanarėlė", raudonos su mėlynu
| Svoris | 2 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 47 × 20 × 6 cm |
Žaislų rinkinys “Svajoklis”, mėlynas
| Svoris | 2 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 25 × 46 × 22 cm |
Trapecija, mėlyna
| Svoris | 0.633 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 50 × 25 × 3 cm |
Piratų laivo vairas, mėlynas
| Svoris | 1.2 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 65 × 57 × 10 cm |
