Raudona čiuožykla 220 cm
€89.99 Original price was: €89.99.€59.99Current price is: €59.99.
Padovanokite vaikams džiaugsmo, juoko ir smagių akimirkų su šia aukštos kokybės bei išskirtinės raudonos spalvos čiuožykla! Čiuožykla – tai vienas populiariausių ir smagiausių vaikų žaidimų elementų, suteikiantis daug džiaugsmo, aktyvaus judėjimo ir plačias šypsenas! Net 220 cm ilgio čiuožykla suteiks išskirtinai smagias akimirkas.
- Pristatymas į namus 2-7 d.d.
- Pristatymas į namus 2-7 d.d.
Produkto aprašymas
Padovanokite vaikams džiaugsmo, juoko ir smagių akimirkų su šia aukštos kokybės bei išskirtinės raudonos spalvos čiuožykla! Čiuožykla – tai vienas populiariausių ir smagiausių vaikų žaidimų elementų, suteikiantis daug džiaugsmo, aktyvaus judėjimo ir plačias šypsenas! Net 220 cm ilgio čiuožykla suteiks išskirtinai smagias akimirkas. Ši aukštos kokybės čiuožykla tinka tvirtinti prie žaidimų aikštelės, medinio namelio ar kitos konstrukcijos, suteikiant vaikams galimybę džiaugtis aktyviu laisvalaikiu gryname ore.
Lengvai tvirtinama medvaržčiu 5mm arba 6mm galvute (nepridedama). Čiuožyklos tvirtinimo aukštis 120 cm.
Papildoma informacija
| Svoris | 8 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 220 × 49 × 13 cm |
Rankenėlių komplektas 250 x 75 mm, raudonas
| Svoris | 0.25 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 34 × 13 × 7.5 cm |
Žaislų rinkinys “Piratų laivas”, raudonas
| Svoris | 3 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 50 × 50 × 25 cm |
Elastingos pakabinamos sūpynės, raudonos
| Svoris | 1.2 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 80 × 20 × 8 cm |
Guminės sūpynės su grandinėmis "Kanarėlė", raudonos su mėlynu
| Svoris | 2 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 47 × 20 × 6 cm |
Žaislų rinkinys “Svajoklis”, raudonas
| Svoris | 2 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 25 × 46 × 22 cm |
Pakabinamos sūpynės „Gėlė“, raudonos
| Svoris | 0.75 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 39 × 36 × 5 cm |
Sūpynės „Diskas“, raudonos
| Svoris | 1.825 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 55 × 45 × 15 cm |
Laipiojimo virvė su burbulais, raudona
| Svoris | 1 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 68 × 28 × 5 cm |
Trapecija su metaliniais žiedais, raudona
| Svoris | 1 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 68 × 28 × 5 cm |
