Šviesiai žalia čiuožykla 220 cm
€89.99 Original price was: €89.99.€59.99Current price is: €59.99.
Padovanokite vaikams džiaugsmo, juoko ir smagių akimirkų su šia aukštos kokybės bei išskirtinės žalios spalvos čiuožykla! Čiuožykla – tai vienas populiariausių ir smagiausių vaikų žaidimų elementų, suteikiantis daug džiaugsmo, aktyvaus judėjimo ir plačias šypsenas! Net 220 cm ilgio čiuožykla suteiks išskirtinai smagias akimirkas.
- Pristatymas į namus 2-7 d.d.
- Pristatymas į namus 2-7 d.d.
Produkto aprašymas
Padovanokite vaikams džiaugsmo, juoko ir smagių akimirkų su šia aukštos kokybės bei išskirtinės žalios spalvos čiuožykla! Čiuožykla – tai vienas populiariausių ir smagiausių vaikų žaidimų elementų, suteikiantis daug džiaugsmo, aktyvaus judėjimo ir plačias šypsenas! Net 220 cm ilgio čiuožykla suteiks išskirtinai smagias akimirkas. Ši aukštos kokybės čiuožykla tinka tvirtinti prie žaidimų aikštelės, medinio namelio ar kitos konstrukcijos, suteikiant vaikams galimybę džiaugtis aktyviu laisvalaikiu gryname ore.
Lengvai tvirtinama medvaržčiu 5mm arba 6mm galvute (nepridedama). Čiuožyklos tvirtinimo aukštis 120 cm.
Papildoma informacija
| Svoris | 8 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 220 × 49 × 13 cm |
Rankenėlių komplektas 250 x 75 mm, šviesiai žalios
| Svoris | 0.25 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 34 × 13 × 7.5 cm |
Žaislų rinkinys “Svajoklis”, žalias
| Svoris | 2 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 25 × 46 × 22 cm |
Guminės sūpynės su grandinėmis, žalios spalvos
| Svoris | 1.4 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 45 × 19 × 4 cm |
| Medžiaga | Itin patvari guma |
| Saugumas, sertifikatai | Atitinka standartą EN1176 – 2017(18), tinkamas viešosioms erdvėms |
| Garantija | 24 mėn. |
Pakabinamos sūpynės „Gėlė“, šviesiai žalios
| Svoris | 0.75 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 39 × 36 × 5 cm |
Sūpynės „Diskas“, šviesiai žalios
| Svoris | 1.825 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 55 × 45 × 15 cm |
Laipiojimo virvė su burbulais, šviesiai žalia
| Svoris | 1 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 68 × 28 × 5 cm |
Trapecija su plastikiniais žiedais, šviesiai žalia
| Svoris | 1.1 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 68 × 28 × 5 cm |
