Tamsiai žalia čiuožykla 118 cm
€59.99
Čiuožykla – vienas mėgstamiausių vaikų žaidimų elementų!
118 cm ilgio čiuožykla išskirtinai pritaikyta vaikų žaidimų nameliams “Žiogelis” ir “Koriukas”.
Čiuožyklos spalva – tamsiai žalia.
- Pristatymas į namus 2-7 d.d.
- Pristatymas į namus 2-7 d.d.
Prekių nuotraukos skirtos iliustraciniams tikslams. Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Jei turite papildomų klausimų – susisiekite su mumis Jums patogiu budu.
Produkto aprašymas
Čiuožykla – vienas mėgstamiausių vaikų žaidimų elementų!
118 cm ilgio čiuožykla išskirtinai pritaikyta vaikų žaidimų nameliams “Žiogelis” ir “Koriukas”. Čiuožyklos spalva – tamsiai žalia.
Lengvai tvirtinama medvaržčiu 5mm arba 6mm galvute (nepridedama). Čiuožyklos tvirtinimo aukštis 60 cm.
Papildoma informacija
| Svoris | 3 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 118 × 39 × 13 cm |
| Medžiaga | Didelio tankio polietilenas HDPE – Labai saugus – taip pat naudojama gaminti butelius pienui. |
| Spalva | Tamsiai žalia |
| Saugumas, sertifikatai | Produktas turi TÜV sertifikatą, skirtas įrengti prie namų esančiose žaidimų aikštelėse, atitinka standartą EN 71 |
| Vaikams (amžius) | 3-10 metų |
| Garantija | 1 metai |
| Apsauga transportavimo metu | Folija stretch plėvelė |
Rankenėlių komplektas 250 x 75 mm, žalias
| Svoris | 0.25 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 34 × 13 × 7.5 cm |
Pakabinamos sūpynės, tamsiai žalios
| Svoris | 1 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 55 × 25 × 8.5 cm |
Vaikiškos EKO sūpynės, tamsiai žalios
| Svoris | 1.1 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 75 × 65 × 27 cm |
Periskopas, tamsiai žalias
| Svoris | 0.45 kg |
|---|---|
| Pakuotės išmatavimai | 50 × 20 × 10 cm |
Jums taip pat gali patikti…
SANDĖLYJE
-21%
Guminė grindų danga, 50x50x4cm, raudona
SANDĖLYJE
-21%
Guminė grindų danga 50x50x4cm, žalia
Panašūs produktai
SANDĖLYJE
SANDĖLYJE
SANDĖLYJE
