Dalinkitės akimirkomis ir
laimėkite puikius prizus!

Kviečiame įamžinti Jūsų išskirtines akimirkas, kurias padėjo sukurti 4IQ ir laimėti dar daugiau puikių akimirkų – esame Jums paruošę daug puikių prizų!

Įsigijote 4IQ vaikų žaidimų namelį? Namelio surinkimas, pastatymas, nudažymas gražiausiomis spalvomis, vidaus įrengimas bei apstatymas – vieni smagiausių užsiėmimų visai šeimai, ugdantys vaikų kūrybiškumą! Nepraleiskite malonumo drauge su mažaisiais sukurti išskirtinį namelio eksterjerą bei interjerą, o sukurtu šedevru pasidalinkite su mumis! Konkurse galite dalyvauti ne tik su žaidimų nameliu bet ir kita produkcija, kurią įsigijote iš 4IQ – žaidimų aikštelės, batutai, hamakai, medinės virtuvėlės, žaidimų stalai, smėliadėžės, pavėsinės ir kt.

blank
blank

Kaip dalyvauti konkurse?

Viskas labai paprasta! Jums tereikia įamžinti (nuotraukose ar video medžiagoje) Jūsų įsigytą 4IQ produkciją bei atsiųsti savo atsiliepimą ar istoriją, kaip sekėsi įgyvendinti vaikų namelio projektą, pastatyti bei mėgautis žaidimų aikštele, sūpynėmis ar kitu gaminiu.

Įamžintos akimirkos gali būti fotografijos ar video medžiaga, arba ir tai, ir tai! Kūrybiškumas bei originalumas – neabejotinai padidins Jūsų šansus laimėti!:) Visos informacijos lauksime adresu [email protected] iki 2020.08.31.

Jūsų įamžintomis akimirkomis, istorijomis bei atsiliepimais dalinsimės socialiniuose tinkluose, o kūrybiškiausiems dalyviams padovanosime puikius prizus!

Visiems linkime sėkmės bei kūrybiškų minčių kuriant nuostabias akimirkas!

Konkurso taisyklės

I. Konkurso eiga. Konkurse galima dalyvauti iki 2020.08.31. Konkurse galima dalyvauti visiems, įsigijusiems 4IQ produkcijos (vaikų nameliai, žaidimų aikštelės, sūpynės, hamakai ir t.t.) ir atsiuntus įamžintas jų naudojimo akimirkas foto/video formatu bei savo atsiliepimą el. pašto adresu [email protected] . Laimėtojai skelbiami iki 2020.09.30 viešai svetainėje www.4iq.lt bei informuojami asmeniškai.

II. Dalyvavimo sąlygos. Konkurse dalyvauja tik tie asmenys, kurie atsiuntė nuotraukas ir/ar video medžiagą bei savo atsiliepimą apie įsigytą 4IQ produkciją. Žaidime gali dalyvauti ne jaunesni kaip 18 metų asmenys. Konkurso metu surinkta foto bei video medžiaga, taip pat komentarai, atsiliepimai gali būti viešai naudojami organizatorių bei jų partnerių rinkodaros tikslais neribotą laiką.

III. Konkurso prizas. Žaidimo metu, konkurso dalyviams yra padovanojamas skelbiamas konkurso pirizinis fondas. Laimėtojai bus informuoti asmeniškai registracijos metu nurodytais kontaktais bei skelbiami viešai svetainėje www.4iq.lt. Per 14 kalendorinių dienų nepavykus susisiekti su laimėtoju, bus renkami nauji laimėtojai. Prizai į pinigus nekeičiamas. Prizai nemokamai pristatomi Lietuvos teritorijoje.

IV. Bendrosios nuostatos. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti taisykles ir dalyvavimo žaidime sąlygas iš anksto apie tai nepranešus. Konkurso organizatorius – UAB „Ilprimo“, kontaktinis el. p. adresas [email protected]

AUKŠTYN

Paieška www.4iq.lt

PATIKUSIOS PREKĖS

Prisijungti

Registruotis

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.

Slaptažodžio atkūrimas

Pamiršote slaptažodį? Įveskite vartotojo vardą arba el.pašto adresą. Į el.pašto dėžutę atsiųsime nuorodą naujam slaptažodžiui susikurti.

PIRKINIŲ KREPŠELIS (0)

Pridėta prie patikusių prekių!